Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

21 hours ago, Miralem said:

e moj koksi, propustio si kad je drago pisao na forumu...

e? kako li sam to propustio. koje mu je forumsko ime?

18 hours ago, Frank Pembleton said:

Majko mila....

Bukvalno mi se povraca...

Ja se bojim sta bih uradio da sad idem ulicom i naletim na ovoga...

nista ne bi uradio. makar kad je obradovic u pitanju. jer bi ovaj pobegao cim bi primetio da ga popreko gledas

svojevremeno, posle neke slicne gadosti, drugar™ naleteo u zemunu na pesackom na njega i malo ostrije ga pogledao, ovaj bukvalno promenio boju lica i pravac kretanja

a drugar™ je daleko od toga da svojim fizickim izgledom uteruje strah u kosti 

kao i obicno kad su u pitanju nasilnici i oni koji na nasilje pozivaju u pitanju je najobicnija kukavica

na obradovica mislim naravno :D drugar™ je 1 car :fantom: 

 

@gospa buba

na koji nacin to sto neko ima decu (posto si dva puta napisala) menja nesto (u ovom slucaju)?

Link to comment

 

 

 

 

[mention=135]gospa buba[/mention]

na koji nacin to sto neko ima decu (posto si dva puta napisala) menja nesto (u ovom slucaju)?

ne smem, ne mogu. nekorektno je na suvishe nachina. bolest i smrt tako iskreno ne biraju da nema smisla raspravljati o tome. svaki dan neki broj biva izvuchen. sigirnost koju ova dva degenerika crpe iz svojih lichnih ogranichenja je glupost. neka ostane na tome.

 

 

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

 

 

 

 

ne smem, ne mogu. nekorektno je na suvishe nachina. bolest i smrt tako iskreno ne biraju da nema smisla raspravljati o tome. svaki dan neki broj biva izvuchen. sigirnost koju ova dva degenerika crpe iz svojih lichnih ogranichenja je glupost. neka ostane na tome.

 

 

 

sent from bubamoto

 

 

 

ok

4 minutes ago, Miralem said:

eeee... to je bilo jos tamo™

aaa do toga je dakle

 

 

inace, drago je prosle godine imao bas ozbiljnih zdravstvenih problema. vidim aktivan je na tviteru, dakle iskobeljao se koliko toliko

 

 

Link to comment
On 22/12/2017 at 9:51 AM, pacey defender said:

Dame i gospodo, imamo ne tupana dana, nego govnara večnosti. Sramota me je što ovo delim.

 

Једном нашем глумцу умрла је беба. Медицина нема објашњење. Тај исти глумац је силовао бебу на филмском платну. Своје ужасне грехе зовемо слободама, правима, мислимо да никада неће доћи на наплату. А кад страдамо, питамо "Боже, зашто".

Jos se ja pitam, ko su bre ti ljudi koji lupaju minuse na komentare povodom smrti deteta. Citam sad, doktor, govori deset jezika, 4 dece... da li bar ovde medicina ima objasnjenje?

Link to comment
On 22. 12. 2017. at 11:02 AM, gospa buba said:

chovek koji ima decu treba da cuti kad se tudjoj deci neshto dogodi.
u stvari treba uvek da cuti.

 

zapravo treba da ćute svi, imali decu ili ne

 

ovi nisu ni tupani ni glupani, ovi nisu ljudi

 

ed.

tek sad videh da je već bila neka rasprava oko ovoga

izvinjavam se, nisam htela nikome ništa da pametujem, samo da dodam, jer iskreno tako mislim

Edited by dùda
Link to comment
Jos se ja pitam, ko su bre ti ljudi koji lupaju minuse na komentare povodom smrti deteta. Citam sad, doktor, govori deset jezika, 4 dece... da li bar ovde medicina ima objasnjenje?
Živimo Idiokracy...
Link to comment
On 22/12/2017 at 10:51 AM, pacey defender said:

Dame i gospodo, imamo ne tupana dana, nego govnara večnosti. Sramota me je što ovo delim.

 

Једном нашем глумцу умрла је беба. Медицина нема објашњење. Тај исти глумац је силовао бебу на филмском платну. Своје ужасне грехе зовемо слободама, правима, мислимо да никада неће доћи на наплату. А кад страдамо, питамо "Боже, зашто".

Pa nije žika jebo bebu nego žikin filmski brat. Baš je glup fegelj 

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...