Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

E, da, pre neki dan me je jedna spodoba obavestila da moram birati reči i reći "osoba sa invaliditetom" a ne vrljavi kripl, i da ja nisam bolestan nego imam dijagnozu.

 

Hteo sam da je iznapušavam ali sam se samo nasmejao, odustao,  "pa sam došao na Maljčevsku pijacu gde su, kažu, jednom slepcu poklonili pleteni šal."*

 

*

Edited by Bujodrag
Link to comment

E, da, pre neki dan me je jedna spodoba obavestila da moram birati reči i reći "osoba sa invaliditetom" a ne vrljavi kripl, i da ja nisam bolestan nego imam dijagnozu.

 

Hteo sam da je iznapušavam ali sam se samo nasmejao, odustao,  "pa sam došao na Maljčevsku pijacu gde su, kažu, jednom slepcu poklonili pleteni šal."*

 

*

срећна околност, ако то уопште може да се каже, јесте да пц говор тебе ич не обавезује, нарочито у контакту са особама са здрављем и доконошћу :s_w:

 

ја бих то изобилно користила.

Link to comment

PC rečnik Jbga...

 

 

Pa da, i nemam ništa protiv, čak podržavam.

Ali za Tupan topik je što ta spodoba aapsolutno ne kapira PC govor nego samo naslepo ispaljuje polunaučene vraze, kao i naš Krlo.

Link to comment

Pa da, i nemam ništa protiv, čak podržavam.

Ali za Tupan topik je što ta spodoba aapsolutno ne kapira PC govor nego samo naslepo ispaljuje polunaučene vraze, kao i naš Krlo.

ово је по правилу високо корелисано. често и код невиђених професионалаца у нво сектору.

Link to comment

 

 

ја бих то изобилно користила.

 

 

To i radim, mada se još uvek iznenadjujem kad mi u prevozu ponude da sednem pa prommrljam nešto tipa: idem samo dve stanice, Hvala.

Link to comment

ово је по правилу високо корелисано. често и код невиђених професионалаца у нво сектору.

 

Ma, Gospo, muka mi je od svega toga, em su me jebali u državnoj firmi em mi neki sad prodaju PC govor. Dopustimi da kažem: Nek se teraju svi u kurac.

 

Izvinjaavam se, naravno

Link to comment

Covek apsolutno dominira ovom temom.

 

Ne, on je iznad ove teme, prevazišao je sve okvire. On je svakodnevni tupan.

Dnevni zablista jednom u nekoliko dana, nedelja, meseci...ovaj to radi više puta dnevno. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...