Jump to content
IGNORED

US Open 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    15

  • renne

    10

  • Čutura

    9

  • mlatko

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

ode covek na nedelju dana i zatekne... 3 stranice :(e bas ste se ulenjili...elem, obzirom da nisam imao internet na odmoru a da ove nase papagaje sa ES ne mogu da slusam, nisam se nesto nagledao tenisa. od onoga sto sam video je da NJole igra ko baba(sta mu je kog djavola sa beHendom?) i da Nadal przi za sve pare(mislim da je ovo nivo igre koji nije imao ni 2010 kada je uzeo US Open... jedino mu servis nije onako ubitacan ko pre tri godine). ne znam kako su Federer i Murray igrali,sve u svemu, NJole mora da pronadje beHend. ostalo je OK, siguran sam da ce podici formu kako budu isli mecevi... valjda hoce, jeli :D

Link to comment

Velika stvar za nju kada dobije neizvjestan meč, ne dešava se to tako često.Ako ostanu rezultati koji su trenutno na snazi, do polufinala bi je dijelili Korne i Riske ili Gluško.

Link to comment
kako stojiš? i ja sam popunio i od 4000 u Wta sam bio oko 2000 mesta a kod Atp na oko 3000 od 5 :lala:
Kod zena sam 231 a kod muskaraca 235 s tim da su me Delpo i Janovic unakazili na startu, a danas i Kvitova
Link to comment

Tipsa objasnjava jbt! uz najlaksi moguci zreb, covek prosao 3 kola... sada Ferrer, znaci cao pa-pa, ali ipak, konacno posle Australije pristojan rezultatNJole nocas tek u 1. posle njega DZejlena. oboje ih stave u nocni program jbg

Link to comment

A ispadanje Voznijacki više nije vijest?Kao i obično, na njoj je moglo dobro da se zaradi, kvota na Đorđi 4.5..nažalost, nisam dobro vezao.edit: Što se fantazija tiče, šta se desilo sa onim koji je postojao do prije par godina, mislim da je forumaš dare ostavljao linkove?..bilo je dosta učesnika sa ppp-a, neki su ostvarivali i dobre rezultate.

Edited by keitel
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...