Jump to content
IGNORED

US Open 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    15

  • renne

    10

  • Čutura

    9

  • mlatko

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko ima satelitsku, od danas u Sky DE paketu, Eurosport260HD 1-9, gde će biti prenošeni mečevi sa US Opena. A u Sky UK standardno na Sky Active kanalima

Link to comment

ne verujem da je do verzije, jedino ako nije neka jako stara. moja je 23znači u tools/web developer nemaš Modify Headers?onda zovi Radišu, on je kriv

Link to comment

ne nego u tools nemam web developer pa onda dalje znači nemam ni taj modify headersmoj ff je instaliran pre dve godine, gde mogu da vidim koja je to verzija ?edippronašla, stara mi verzija bila, kada sam apdejtovala, pojavilo se svee adli sad više nemam vremena da nastavim, pretpostavljam da to neće ići lako ali javljaću se za pomoć :)

Edited by duda
Link to comment

@ dudaAko ti to ne bude radilo, skini i instaliraj programče koje se zove "KEPARD". Kad se registruješ podesi ga da radi sa američkom zastavom, trebalo bi da možeš onda da gledaš ovaj HD stream.

Link to comment
ja u ff ne mogu da dođem ni do tog web developera (nema ga u toools), a kamo li dalje :isuse:da nije do verzije ff ?
a gde je tools u ff-u, sad sam skinuo poslednju verziju i nista ne mogu da nadjem, inace ne korisim ff od kada se chrome pojavio.pomozite slepcu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...