Jump to content
IGNORED

Svetsko prvenstvo u atletici - Moskva 2013


Jozef K.

Recommended Posts

  • Replies 776
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    87

  • freakns

    77

  • Frank Pembleton

    47

  • renne

    31

nije valjda ludak peder poceo da spominje? :lol:Rollins ce oboriti svetski rekord u narednim godinama...
Naravno, dotakao se ove izjave Išinbajeve oko homoseksualacaA sad malo robovi, otkud crnci na karipskom području, šećerna trska, pamuk
Link to comment
Jebeni Tarabin, zao mi Yega ko da mi je brat rodjeni :(
+ 1A сад спектакл, господин Болт на 200 метара.
Link to comment

Jebote, već su uneli na Vikipediju da je Tarabin uzeo bronzu...Šteta što je Jego ostao bez medalje, popravio čovek sopstveni rekord za tri i po metra.

Link to comment

Malo smara sa ovim kočenjem, ok, jasno je da nema konkurenciju, ali to je i nepoštovanje ostalih trkača i takmičenja, očigledno da gleda da se ne zajebe da istrči WR na SP već na nekom Cirihu ili tako nekom mitingu. Mislim, jebeno je finale, nema sledećih dana nikakvih obaveza, pa de izguraj tih 200 metara ko što treba, za šta se štedi tih 10 metara.

Link to comment
Malo smara sa ovim kočenjem, ok, jasno je da nema konkurenciju, ali to je i nepoštovanje ostalih trkača i takmičenja, očigledno da gleda da se ne zajebe da istrči WR na SP već na nekom Cirihu ili tako nekom mitingu. Mislim, jebeno je finale, nema sledećih dana nikakvih obaveza, pa de izguraj tih 200 metara ko što treba, za šta se štedi tih 10 metara.
Sigurno, kao sto je i sadasnje rekorde na 100 i 200 istrcao u Cirihu. Oh wait...
Link to comment
Sigurno, kao sto je i sadasnje rekorde na 100 i 200 istrcao u Cirihu. Oh wait...
Tad je bio mlad i neiskusan. Sad je naučio da unovči sebe. Nemam ništa protiv unovčavanja, ali po meni je ovo nepoštovanje gledalaca, konkurencije i organizatora.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...