Jump to content
IGNORED

Svetsko prvenstvo u atletici - Moskva 2013


Jozef K.

Recommended Posts

E jbg sad, Kolašinac je pokidao na poslednja tri velika takmičenja na kojima je učestvovao. Ako baš neko mora da se kritikuje, dajte da udarimo po jednom od braće Filipović, ostali nisu zaslužili.edit: tri, ne dva, zaboravio sam olimpijadu.

Edited by keitel
Link to comment
  • Replies 776
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    87

  • freakns

    77

  • Frank Pembleton

    47

  • renne

    31

jebeni monstrum

Kakva ocajna trka Afrikanaca do sada.I Englezi na Eurosport popizdeli na ovo dzogiranje.
Svaki put ovako mrljave i gledaju se do kraja i onda ih Muhamed raznese u finisu, fuj Edited by Feindouno
Link to comment
Storl brutalno pokraden u kugli...
Ipak su mu priznali hitac posle pregleda snimka :thumbsup: 21.73 i prvo mesto. Afrikanci kao da žele da trče onako kako Farah hoće...
Link to comment
Kakva ocajna trka Afrikanaca do sada.I Englezi na Eurosport popizdeli na ovo dzogiranje.
:Dja mislio meni se samo učinilo da su promumljali nešto kao "tvoja tetka brže trči za autobusom"
Link to comment
Ocekivano.Ja stvarno ne razumem ovakve taktike. Etiopljani treniraju zajedno, ovo-ono, i ne urade apsolutno nista celu trki. Sramotno.
+1.Inače je u dugim prugama opala drastično konkurencija zadnje dve god, pa nervira sav hajp oko Faraha koji stvaraju Britanci. Na petici protiv zdravog Kenenise, Kipčogea i Lagata pre nekoliko god. ne bi imao ni gram šansi. Edited by dillinger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...