Jump to content

Svetsko prvenstvo u atletici - Moskva 2013


Jozef K.

Recommended Posts

Shelly Ann k'o na motoru,
Ovaj put jos bolje :wub:I Pars u kladivu kvalitetno coukovao.edit: :Hail: i za mocnu Ahoure koja je otela Karmeliti srebro. Edited by Feindouno
Link to comment
  • Replies 776
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    87

  • freakns

    77

  • Frank Pembleton

    47

  • renne

    31

Inace, obratiti paznju na skok u vis ove godine. Mislim da ce trebati preko 2.35 za medalju. Ukrajinac Bondarenko je skocio 2.41 WL. A, a tu je jos puno odlicnih skakaca.

Link to comment

Pa, naravno... Čovek je u Londonu pokušao na 2,47 (daleko i posle obaranja na 2,43, pa je preneo)... To se debelo čeka, samo da uslovi budu dobri i da poleti što može više...

Link to comment

Ništa ne treba organizovati u ovoj tužnoj zemlji... Dve Ruskinje osvajaju medalje u hodanju, sve prazno... Uf, Sokolova izgubila bronzu u hodanju, diskvalifikovana na stadionu.

Link to comment

sada sam pogledao startne liste za 400m prepone... Bekric ima 2. rezultat sezone u svojoj grupi! :o jos trci pored Tinsleya, jedinog koji je istrcao ispod 48 ove godine... ako uspe Bekric da obori nacionalni rekord, ili trci negde u tom vremenu, mogao bi i do finala!!! :o

Link to comment
Ali koja sramna poseta.. Još ako i danas za Jelenin oproštaj bude prazno :isuse:
Jelena posle kvalifikacija rece da je povlacenje samo privremeno, posto hoce da rodi dete, pa ako bude spremna za SP u Pekingu i Rio, vratice se, a ako ne, onda ce se i zvanicno oprostiti.Ako je ovo neka naznaka za Soci, deluje da ce poseta i tamo biti debakl, kako stvari stoje, tesko da ce mnogo zapadnjaka ici, a Rusi ako su nezainteresovani za desavanja u glavnom gradu u sred leta, kako li ce tek biti u nekom letovalistu u sred zime. Neka, i treba da puknu, sve dok ne pocnu da ih zaobilaze u sirokom luku s organizacijom bilo cega.
Link to comment
Ali koja sramna poseta.. Još ako i danas za Jelenin oproštaj bude prazno :isuse:
Ništa ne treba organizovati u ovoj tužnoj zemlji... Dve Ruskinje osvajaju medalje u hodanju, sve prazno... Uf, Sokolova izgubila bronzu u hodanju, diskvalifikovana na stadionu.
PiZaz, vid kaj ti rade Maćuški Rusiji! Helebardu u ruke, skač' u obranu....! Bistra!
Link to comment
Ništa ne treba organizovati u ovoj tužnoj zemlji... Dve Ruskinje osvajaju medalje u hodanju, sve prazno... Uf, Sokolova izgubila bronzu u hodanju, diskvalifikovana na stadionu.
Sramotna jednotrecinska poseta na Luznjikiju. A druga su sila u atletici...
Link to comment

Tako je za sve sportove... Ne znam da li sam nesto pustio da gledam, a da Rusi napune dvoranu/stadionJos je ovo SP :isuse:

Edited by Giggsy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...