Jump to content
IGNORED

Svetsko prvenstvo u atletici - Moskva 2013


Jozef K.

Recommended Posts

Mozda je to "luzerski" ali ja mislim da svaki takmicar koji prebaci svoj licni najbolji rezultat ili postavi nacionalni rekord ispunjava svoje ucesce.Pricali smo vec o tome tokom olimpijade...
Mi smo u poslednjih nekoliko godina imali više takvih slučajeva, nego ovih drugih, što je potpuni kontrast u odnosu na vrijeme kada su nam glavne vedete bili Topić i Perić. Pretpostavljam da se tako podesilo da je svaki od tih sportista imao kraj sebe dobrog trenera, i da su igrom slučaja mentalno jake ličnosti, više nego da je to rezultat nekog sistematskog rada.
Link to comment
  • Replies 776
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    87

  • freakns

    77

  • Frank Pembleton

    47

  • renne

    31

pa prosle godine je prozivao da splavari umesto da trenira... godpode dragi, on je sve ludji i ludji
On ni ne poriče da ju je prozivao, nego mu priča ide u smeru kako je u međuvremenu (dok je bilo pitanje može li da nastavi bavljenje atletikom nakon povrede) sazrela kao ličnost. Kum kad nešto uvrti u glavu to mora da kaže.
Link to comment
pola takmicara u desetoboju je postavilo licne rekorde... massive respect za sve. i slazem se sa napisanim
na onom sajtu gde je mogao da se prati desetoboj bila je procena za svakog takmicara koliko ko moze da uzme bodova po disciplinama.kad se sve sabere na kraju - dudas je drugi po prebacenom predvidjenom rezultatu.http://ergorej.net/moscow2013/men_standing.php?l=engsvaka cast, jos jedared za oboje
Link to comment
On ni ne poriče da ju je prozivao, nego mu priča ide u smeru kako je u međuvremenu (dok je bilo pitanje može li da nastavi bavljenje atletikom nakon povrede) sazrela kao ličnost. Kum kad nešto uvrti u glavu to mora da kaže.
i molim da se pribelezi izjava da joj je kum davno obecao da ce joj kupiti najskuplji parfem ako ikada bude preskocila 680, i da ce obecanje sa velikim zadovoljstvom ispuniti
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...