Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

Ово је било супер. Чекамо да Краљ изабере својих 5, па се договарамо за допунски драфт у септембру када (и ако) Колтрејн дође из Грчке, а и сви ми остали завршимо одморе.
Ako je tamo neki Vasilis pročitao šta si mu napisao teško da će se izvući... :D
Link to comment

Chat log...

nbg4ever: to zbog transfera?PraslinMoccastop: Јеботе Фелаини трећи ви нисте нормални!ducca: nadam seducca: hahahaBobaraLoblaw-gejstop: fala ti ducco prijateljuBobaraLoblaw-gejstop: :)nbg4ever: evo gde je meni na listinbg4ever: 61 - Felaini 8.5 (ucinkovitost u napadu/transfer u MUFC)BobaraLoblaw-gejstop: ostace mi neko od celzijevacaducca: od rotirajucih CelzijevacaPraslinMoccastop: Имам аритмију.BobaraLoblaw-gejstop: ako, ako, samo nek se oni rotiraju :)JohnColtrane: kako ono bese kopiram ceo post i sa spoilerima?Moca: ode bentekepantelia: izbrises prvi i poslednji redMoca: ma samo udari quote na prethodni post koji je bitraoducca: znao sam Benteke, lomio se izmedju njega i Fele do zadnje sekundePraslinMoccastop: Добро, Бентеке у првом је ок.nbg4ever: benteke mi na 19. mestu listenbg4ever: al sam pogodio raspolozenje naroda, ubilo seMoca: ajde bobeBobaraLoblaw-gejstop: eneMoca: vidite da bolje d aovde pisemo ubili bismo forumnbg4ever: nije boljePraslinMoccastop: Мало је геј али је ок.nbg4ever: mada forum tradicionalno zajebavanbg4ever: objavite i ovde koga ste uzeliJohnColtrane: quote ovacu, meni mi u mozili na grckom :isuse:nbg4ever: da ne zekamo riloudPraslinMoccastop: Брже, људи, већ каснимо 3 минута.samspade: koci forumpantelia: jel tu tolaaaBobaraLoblaw-gejstop: azara jaducca: pa daPraslinMoccastop: :(Moca: ajde ovaj iz trstenika!nbg4ever: ovo deluje kao chat na ana forumuMoca: Da dasamspade: matanbg4ever: svi dobri su vec zauzeti, a ostali su gejMoca: trazi neki savet da ti pomognemoducca: Bobe upisi Hazarda u spojlerBobaraLoblaw-gejstop: spojler? ima i spojler?BobaraLoblaw-gejstop: nisam videoMoca: vidi ga ovaj!nbg4ever: ovaj chat cemo posle iskopirati, pa ga pejstovati u forumuBobaraLoblaw-gejstop: vid stvarnonbg4ever: da ostane za pokolenjasamspade: moco, pozdravio te mirosavljevicMoca: prodali smo tekmuMoca: i p[rodali smo napretku mesto u KLS ligi tj palma samo javio da je prodao mesto i caoMoca: ode i mata :(pantelia: evo ga Casorlanbg4ever: ajmo grkMoca: Ajde Dzonenbg4ever: all the best men are married, and all the handsome ones are gay... do you believepantelia: kako kida Raskonbg4ever: oce ici neko na basket u ponMoca: rakeem!JohnColtrane: LukakuBobaraLoblaw-gejstop: zbunjuje ovaj draft, ne mogu na sve strane jbte :DPraslinMoccastop: Лукаку за џонаJohnColtrane: al malo zeza net ovdepantelia: Raskooooooonbg4ever: 44 - Lukaku 8 (rotacija)nbg4ever: al mi se serete u listuducca: cuj ovog sa rang listom, zvanicni statisticar :)JohnColtrane: jbt poludIcuMoca: tolaa sledecanbg4ever: cu je okacim posle, da vidimo koliko sam pogodiosamspade: je l' ziva?nbg4ever: svedjanka prodalaMoca: posle moras d ami posaljes d avidim taj spisakJohnColtrane: a shatro fensi kozne fotelje bulja i ledja vec mokraBobaraLoblaw-gejstop: a tole nidjenbg4ever: kad pustite zensko da se mesa u muske stvarinbg4ever: treba to ko praslinducca: trka se ponistavaJohnColtrane: i vidite kako ovo ide brzoPraslinMoccastop: Има да тражи поништавање драфта... Да је сачекамо мало?pantelia: evo je tolapantelia: silvaMoca: sad janbg4ever: odose mi prvih 5 sa listeJohnColtrane: ajde Rumunpantelia: as=jmo Moco jednog Borinijapantelia: da zajebes Praslinasamspade: jel kralj ziv?nbg4ever: aspasPraslinMoccastop: Објасните девојци како да се укључи на Mocaовај Mocaчет. То јест ако има могућност да се на овај Моћин чет каче девојке.nbg4ever: moca uzima soldadaBobaraLoblaw-gejstop: kutinjaducca: Kolko Suarez bese ima tekmi kazne?BobaraLoblaw-gejstop: 10 valjdaMoca: AgeroPraslinMoccastop: Још 6.Moca: cek bre teo soldada odlepio sam!!!Moca: nema vezeMoca: koliko sam prsonbg4ever: buhahahhaanbg4ever: srmt rununu!Moca: smem da promenim?nbg4ever: nePraslinMoccastop: Не брини, сада ћу ја да га узмем. Неће на улици да остане.nbg4ever: hhhahaMoca: puBobaraLoblaw-gejstop: hahahaJohnColtrane: pa ko na krajuMoca: koj sam carBobaraLoblaw-gejstop: kasno je sadJohnColtrane: ?PraslinMoccastop: Наравно ако ме краљ не зајебе.Moca: jebo me basketnbg4ever: sto slovenci imaju psihodelicne dresovepantelia: treba organizovati chat, razumemo teJohnColtrane: Aguero moj prvi pik prosle sezoneBobaraLoblaw-gejstop: aj, aj, proradice kun, opusteno :PJohnColtrane: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bio sam ubedljivo zadnjiMoca: Nema veze proradice kun carzoki82 has joined PPPDraft.PraslinMoccastop: Колико чекамо краља?nbg4ever: jos od 41eBobaraLoblaw-gejstop: :(PraslinMoccastop: ахахааGuest4239 has joined PPPDraft.nbg4ever: ko je ovo smotanPraslinMoccastop: Загрцнух се од смехаJohnColtrane: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaducca: hHhhahahaMoca: ajmo bre kraljuGuest4239 has left PPPDraft.ducca: dzadaJohnColtrane: Guest usao Guest izasaonbg4ever: jbga, nisu svi u stanju da izdrze pritisakJohnColtrane: aritmija +1PraslinMoccastop: Сваког госта три пинга достаMoca: dok nauce kako da nameste nikBehemoth has joined PPPDraft.nbg4ever: sacate se lampea, kad su ga birali na draftuBehemoth: e takonbg4ever: vreme prolazi, njega niko ne uzimanbg4ever: a on se smoriozoki82: behemoth je guest :)pantelia: kralj nije bio na forumu od 19:53Moca: kralj izgleda zaboravioducca: a covekaBehemoth: pa sta cemo sadJohnColtrane: ajde bre, kod mene je vec pola 11 :Dducca: nista, sutra u 9 od nulesamspade: salji mu ppMoca: Kralja preskacemo a Soldado odlazi kod praslinapantelia: poslao janbg4ever: aj jos malozoki82: da ga preskacemo, sta sadnbg4ever: ako je na forumuPraslinMoccastop: Чекамо га још два минута, па настављмо.JohnColtrane: ma ima nas 10, ajde kreci 2 krug :D :Pnbg4ever: dok cekamo...ducca: nista, nek Praslin sad bira 3 putaJohnColtrane: al nam je transfer groznica jebala maternbg4ever: moco, aj iskreno, koliko ti je dugacakPraslinMoccastop: Ја бирам следећа 2.JohnColtrane: Suki, Roo i Bejlara caoducca: sunce ti jebemPraslinMoccastop: Ја планирао Рунија да узмем, али ми остависте 4. и 5. пик.zoki82: moco, pitao te je nbg nesto :))))JohnColtrane: Praslin namestioducca: Tores, Steve G, Baines... nekad bili zveriMoca: nbg moz dodje d aproveri :DBehemoth: 11. avgust mi je doduše upitan, ali javljam do srede ako se ispostavi nepristupačnim.nbg4ever: sad c ei moca da pobegneBehemoth: ovo rece kralj pre neki dannbg4ever: e jbga ondapantelia: pa sta sadMoca: ajde znaci prslin dvanbg4ever: idemoJohnColtrane: Baines je mojpantelia: ocemo mi da mu biramonbg4ever: nepantelia: stoducca: moze - Carick :Pnbg4ever: kakopantelia: sve najgrdjeBobaraLoblaw-gejstop: ma preskacemonbg4ever: kao objektivno?pantelia: joe allen i caterrmoleJohnColtrane: ducca Carick=o mrzacMoca: Prasline jel cekamo jos ili ne?pantelia: ma de objektivnopantelia: krcaj zadnje veznesamspade: kako pukosmo u ivanjici?Moca: sa stilomducca: Katic razvaljujeJohnColtrane: fasovali i crveninbg4ever: ostavicu ja moju listu na kraju, pa mu dodelimo tri neizabranaBehemoth: s jbg sko ptrdovimo ktsljs njrmu nrvr odysyi nidys ns ktsjuBehemoth: wtf?nbg4ever: ima da budu begovic, hauard i minjolePraslinMoccastop: Бехенот видео шта сам изабраоzoki82: moze ovo sto je nbg napisaopantelia: ajde moconbg4ever: cek cek ceknbg4ever: da pribelezimoJohnColtrane: jbm da je meni prvi pik Lukakunbg4ever: daj i ovdepantelia: behemoth je litvanacBehemoth: :FBehemoth: lele ne mogu da pogodim tastaturunbg4ever: auuu, praslinenbg4ever: djubrenbg4ever: odose i boni i soldadonbg4ever: pa nije on namerno ostao poslednjiducca: ko je Bony sunce ti jebem???pantelia: ukus najboljizoki82: praslin če opet da se zajebe pa da uzme tri napadacaBehemoth: swanseaBobaraLoblaw-gejstop: ma neka budala cobanBobaraLoblaw-gejstop: nemoj njega biatiPraslinMoccastop: Како сам срећан што сте бирали Лукакуа и Фелаинија, не могу да верујем шта сте ми оставили ;)жpantelia: mocooooooooooooooooooJohnColtrane: Bony iz VIteseaPraslinMoccastop: Још Керола и да се убијем.JohnColtrane: ubija na MenadzeruBobaraLoblaw-gejstop: uzasan je lik skroz taj boniJohnColtrane: vidi se da ga je Praslin birao :Dnbg4ever: boni i klajdMoca: Rizikovao sam sa Runijemzoki82: dobar je bonarapantelia: u iskusnoPraslinMoccastop: Браво, мајсторе.BobaraLoblaw-gejstop: jbte, ja i zaboravio da covek bira 2 puta....a taman se ponadao da ce me sacekati bonara :(nbg4ever: opa, moca hazarderpantelia: jesi li siguran da je runi ili si mislio na podolskog :)PraslinMoccastop: хахахаnbg4ever: pawnMoca: LOLnbg4ever: opet cekamo onu™ducca: je bacio ko Kralju pp?Moca: bas takoducca: ako se pojavi moze odmah da birazoki82: jeste, panteliapantelia: ja jesam, nema gaPraslinMoccastop: Koliko sam ukapirala, to je gej chat i Moca vas tamo muva, izgleda da bas ne pripadam, posto nece da me pusti da udjem.PraslinMoccastop: Каже толааnbg4ever: moco, stvarno si djubreJohnColtrane: ajde bre da biram pre isteka prvog sata, moram da obnovim uplatunbg4ever: pusti zenu da udjepantelia: u negredozoki82: evo jepantelia: za toluunbg4ever: sledeci je koutinjoducca: sledeci joj je DzekoPraslinMoccastop: Следећи је Басонг.Moca: Sledeci je KantonaBobaraLoblaw-gejstop: ja bi kutinja digao kao petog da mi nisu ostavili celzijevceBobaraLoblaw-gejstop: cuti me da jos nije otisaopantelia: ajde johneJohnColtrane: YAYAMoca: Pu!nbg4ever: auuBobaraLoblaw-gejstop: jos sam nepismeniji u ovoj formi :(PraslinMoccastop: браво!nbg4ever: zasto toPraslinMoccastop: Да нама буде боље.nbg4ever: 55 - Jaja 8.5 (ucinkovitost u napadu)nbg4ever: zvuci ko slogan neke partijeBobaraLoblaw-gejstop: sad ja?PraslinMoccastop: Мени 39. избор.ducca: pa izbrisi quote Johnepantelia: behemothMoca: benemouth sadBobaraLoblaw-gejstop: okJohnColtrane: setim se Acestop i komentara "Kolo ture igra a brat mu JAJA odmara"pantelia: pa sam spadepantelia: pa tipantelia: pa ja :)JohnColtrane: ducca samo tebi smeta- a u picku materinuzoki82: smaras pantelia :)Behemoth: ode CoutinhoMoca: lolnbg4ever: a bio je kul tipBobaraLoblaw-gejstop: jeste, jeste, pise sve lepo, nego sam ja corava budalaMoca: sad sem spadeMoca: ajmo trstenikpantelia: no rasko - no basketballPraslinMoccastop: Кутињо ће да сабија ове године.ducca: pa kako da quotujem quoteMoca: lolnbg4ever: editovao je behemotducca: a ne mogu spojleri da se iskopirajuducca: "samo meni smeta"samspade: micaMoca: ajde trstenikMoca: lepoMoca: ajde bobeJohnColtrane: @ ducca ne znam di teram, pak mi zuji oko glavePraslinMoccastop: Имам Бонија, заболе ме за Ћамила.nbg4ever: ajmo, staridz, bejns, kagawa, oskarBehemoth: ja sad biram tek na kraju 4 skakaonice :(pantelia: to se zahvali ToliiJohnColtrane: lik do mene Srbenda ronja polovni automobiliBobaraLoblaw-gejstop: staridzMoca: pantela sadPraslinMoccastop: Овај други круг сам скроз испогађао у мојим прогнозама.pantelia: ZiruJohnColtrane: kolko moze igraca iz istog tima?PraslinMoccastop: 3PraslinMoccastop: Жируа немам ни у првих 60.Moca: lolnbg4ever: kod mene 21JohnColtrane: ne razumem ljude koji biraju igrace ArsenalaPraslinMoccastop: Не могу ни да га прецртам :(PraslinMoccastop: Ја бих узео Санту да је био слободан.Moca: ajde duccopantelia: Pazi ti na taj pak da te ne zvizneBobaraLoblaw-gejstop: meni je bio na razmatranju, ali i ne bih bio bas presrecan da je do njega doslo :)Moca: Koltrejna juri pak en duccuJohnColtrane: ducca sad razmisljaJohnColtrane: pak mi je manja briga nego onMoca: nedovic nepredvidivo brzJohnColtrane: a cura ce mi jebati materPraslinMoccastop: гуглује фудбал скаутJohnColtrane: FM scoutnbg4ever: evraPraslinMoccastop: сваштаJohnColtrane: boze bozeMoca: skini spojlere breducca: skinopantelia: ajde zoki igurdson je tvojpantelia: sigurdsonMoca: zoki je zajeban ima clanarinu na fantasy scout-uPraslinMoccastop: Не смем да споменем ниједног играча из страха да неком не покварим планове.JohnColtrane: ja nemam gde Evru da precrtamPraslinMoccastop: Ни ја.PraslinMoccastop: Што вероватно значи да ће ове године да има 200+ бодоваzoki82: sesenjonBehemoth: meni sad ovo malo glupo bez kralja sta ce da mu ostane jbgMoca: Pa sta d amu radimo? :(PraslinMoccastop: Остаће му Шуки и има да нас добије :)Moca: ajd nbg dva pikaBobaraLoblaw-gejstop: jbg, dogovor je dogovor....dzabe da odlazemo pa da se opet neko ne pojaviJohnColtrane: zamisli ostane mu Suki i BejlMoca: lol :DJohnColtrane: i sahrani nas svepantelia: sad nbg 2 komadaBehemoth: ma ne nego mozda da napravimo pauzunbg4ever: ja dva?Behemoth: do sutranbg4ever: opaMoca: cita spisaknbg4ever: cek senbg4ever: citam, i ostali mi samo odbrambeniPraslinMoccastop: Не може пауза, где 11 људи опет да се окупља.pantelia: bitno je da si ti napravio listu od 150 igracaducca: hahapantelia: a praslinov spioler ni pipnuo nisinbg4ever: navas i bejnsJohnColtrane: ja sam trenutno kao Milojko Panticnbg4ever: cek i na forumu da upisemPraslinMoccastop: Жао ми за Бејнса. Идем ја да бирам.Moca: ajdBehemoth: pa ne moramo sve u jednom danuBehemoth: kao prosle godineJohnColtrane: Bejns :(Behemoth: bilo bi gotovo za par danaducca: jebo vas bejnsMoca: prslin pa zokiBehemoth: al ajd ako svi kazete da idemo daljeBehemoth: onda je takoJohnColtrane: ja do petka vise ne sedam za kompducca: dobri smo, do 10 smo na pola puta, tako da zavrsavamo do 11pantelia: ajmo prkiMoca: tamanducca: ceka se Praslinova bombaJohnColtrane: mada ce bejns biti karina, otisao mojes, verovatno ce i felaMoca: ajde prslinepantelia: najskuljinbg4ever: kazem lepo, nacice se na mom spisku stosta za probratipantelia: tj najskupljiPraslinMoccastop: бомба је што није најскупљиnbg4ever: dauning?BobaraLoblaw-gejstop: i ja ocekivao...praslin izdaopantelia: cccducca: e sad sam sve videoducca: Mirallas?>???JohnColtrane: MIralasJohnColtrane: ?Behemoth: auducca: meni ni u 100Moca: ajmo zokiBobaraLoblaw-gejstop: ja ga planirao :(PraslinMoccastop: Значи као Мићу прошлеJohnColtrane: iz Evertona-jos jedan u nizunbg4ever: miraljas mi 27.ducca: racunas da ce pokupiti Felainijeve otpatke kad ovaj ode u sampionski tim>Moca: ja imao njega u planovimaducca: ?nbg4ever: inace, oskar mi je na 11. mestuzoki82: evopantelia: ja mislio to ozbiljan spisakPraslinMoccastop: Мираљаш игра шпица у Мартинезовој формацији а води се као играч средине.JohnColtrane: meni Leon Osman Skols za MIralasaBehemoth: jesteBehemoth: i nadavao se golova u pripremnim tekmamaBobaraLoblaw-gejstop: sad cete mi pokupite sve pametno dok dodje red na mene...bem ti treci krug :(PraslinMoccastop: Узео сам већ 2 шпица, морам на средину да пређем.Moca: ti da cutiszoki82: zahanbg4ever: OPAJohnColtrane: Kone i Jelava u shpicu-Jelava dao gol danasnbg4ever: hrabroPraslinMoccastop: И Заха је паметан избор.JohnColtrane: respekt za ZahuBobaraLoblaw-gejstop: e ovo mi je prvi koji nije na spisku :)zoki82: da vidimo sta zna :)ducca: zaha se namece, nadao sam se da ne ode uopste posto ne bih imao muda da ga pickujempantelia: e poluvremenbg4ever: jelavic je u opasnoj formiPraslinMoccastop: Ја се скроз опустио. Баш сам задовољан кога сам фасовао.nbg4ever: a hteli su da ga prodajuJohnColtrane: ajde ducaducca: a ja cekam kreten, ne videh da je Kralj ispredducca: evo za minutMoca: ajde ducco!pantelia: prasline, ovo sve da se zabelezipantelia: ko ne pratinbg4ever: ajdeeeeJohnColtrane: Zoki Zaha :Dzoki82: :Dnbg4ever: (vrsimo pritisak na duccu, pa ce da odabere elmandera, ili tako nesto)JohnColtrane: duca uzmi golmanaBobaraLoblaw-gejstop: duco uzmi reinuJohnColtrane: uzmi Dzoni Maradonupantelia: uzmi Havi Garsiju!JohnColtrane: sto nemam ovde aparat da vam slikam moju "atmosferu"PraslinMoccastop: Сада чекам 20 играча.Behemoth has left the chat.PraslinMoccastop: А онда опет бирам.nbg4ever: i prvi takmicar je napustio kucu velikog brataBehemoth has joined PPPDraft.ducca: Rikinbg4ever: lambert?zoki82: behemoth nije mogao da podnese pritisakBobaraLoblaw-gejstop has left the chat.zoki82: evo ga nazadJohnColtrane: koji Riki?nbg4ever: lambert, br20ducca: Lambert koji drugiMoca: ok sad jaPraslinMoccastop: Мартин, бр 0Behemoth: ma bre pogresan tab sam rifresovaonbg4ever: ajde ajde, svi se ponekad useremoJohnColtrane: ducca jel moze to malo zvanicnijepantelia: Ajd sto je Moca napisao Runinbg4ever: pazi stvarno, car i u temi napisao RikiJohnColtrane: koja je precica za refresh u mozilipantelia: ctrl + f5Behemoth: ne koristim mozilunbg4ever: f5 valjdabobretard has joined PPPDraft.Moca: Lenonbobretard: misklikovao sam jebenozoki82: f5 je valjda svugdePraslinMoccastop: цтр+алт+делJohnColtrane: F5 je ,falaMoca: panteliabobretard: odisao i lambert, do kurcaPraslinMoccastop: Ленон?!samspade: dzon lenon?JohnColtrane: Moco pa ti se stvarno nisi pripremio :(zoki82: i ja se pitam, otkud lenon?!nbg4ever: lenon jbtenbg4ever: 74 - Lenon 7.5 (ucinkovitost/odlazak)ducca: racunica je odlazak Baleanbg4ever: pre bi cadlija uzeoBehemoth: koliko suki ima jos utakmica suspenzijeMoca: +1pantelia: frankPraslinMoccastop: Ја све мислим да нбг4евер сада смишља ове коментаре.ducca: ja mislim 7 ili 8Moca: 6PraslinMoccastop: Ленон је десно крило, какве везе он има са Бејловим одласком.nbg4ever: joknbg4ever: 56 - Lampard 8 (rotacija)ducca: pa nece lopta ici stalno na Bale-ovu stranu, za pocetakducca: mada je bzv izbor, covek je u padu vec godinamaMoca: Videcemo :)nbg4ever: jos niko nema muda da pokupi bejla i sukijaMoca: nema niko izgleda ja napadace encu vise dosta mi ova dvaPraslinMoccastop: Рекли смо да је то за краља.pantelia has left the chat.Moca: :)Behemoth has left the chat.nbg4ever: ma sta rade ovizoki82: stvarno, neka mu ostanuJohnColtrane: jao SHurle mi bio pik iz senkePraslinMoccastop: "Лефтовали су чат".Behemoth has joined PPPDraft.pantelia has joined PPPDraft.PraslinMoccastop: Није ваљда Шурле... И мој дарк хорс.pantelia: jesnbg4ever: ko je bre uzo suleta?pantelia: tolaaPraslinMoccastop: Толааzoki82: bob sadaJohnColtrane: ajde bobePraslinMoccastop: Зна знање. Надавао се голова прошле године к'о мутав.bobretard: kagawaPraslinMoccastop: Тај још у Јунајтеду?PraslinMoccastop: ;)bobretard: :)Moca: Sad ce ga proaju dortmundunbg4ever: konacno, bio mi #14zoki82 has left the chat.bobretard: lomio se izmedju trojice, ali reko ajde....inace mi i nije neki siguran pikMoca: Koliko ovaj NBG imao momaka???PraslinMoccastop: Ако оде Руни и ако му дају прилику, покидаће. Одличан играч.zoki has joined PPPDraft.PraslinMoccastop: Признао ко му 27. и 150. али за првог мудро ћути.nbg4ever: broja im se ne znaJohnColtrane: Banezoki: e, jebiganbg4ever: crkniJohnColtrane: proradio mi patriotizam u bratskoj-pravoslavnoj grckojMoca: puBehemoth: uf ufPraslinMoccastop: Што ниси узео Карагуниса.bobretard: hahaBehemoth: uze mi ga ispred nosabobretard: kakva reakcijaducca: pa je l moguce da je Bane tek na kraju 3. kruga otisao :hail:JohnColtrane: a Dzerard © jos nijeMoca: lose samodradio ovaj draftMoca: sleece godine ce biti boljezoki: ma nemoj?! :)Moca: nespreman skroz :Dbobretard: ja hteo dzekija malo pre, vec bio i napisao...i onda prepravi na kagawuPraslinMoccastop: То смо ваљда сви урадили приликом сваког избора.bobretard: jok, za prva 2 bio presrecan kako je ispalo :DPraslinMoccastop: Само за Луиса.pantelia: samspade u dubokom razmisljanjuMoca: deeeeepbobretard: sad postaje zanimljivoJohnColtrane: uzmi karagunicanbg4ever: opa, sidvel.bobretard: ova prva tri kruga su gejsamspade: kompaninbg4ever: bah, nije se niko primioMoca: bas ce se primimoducca: ostali samo ziceriJohnColtrane: al je ostalo dobrih igraca jbtMoca: ajde benipantelia: haris vuckicBehemoth: Berbanbg4ever: boseliPraslinMoccastop: Играча, не певача.bobretard: marvo!!zoki: e, sranjezoki: sad sam hteo tutunbg4ever: eh, #18JohnColtrane: Berba upisan vise zbog sentimentapantelia: raskoooooooooMoca: Rasko jebe!!!PraslinMoccastop: нбг, је л' знаш колико је асистенција имао Навас целе прошле сезоне? И колико је голова дао? Ја се изненадио данас када сам проверавао.nbg4ever: 0 golova i solidno asistencijaPraslinMoccastop: 9 асистенција.nbg4ever: jbga, bilo je ili on, ili neki snodgrasPraslinMoccastop: ћути, јеботе!nbg4ever: boli me tukson, imam persu kapitenaPraslinMoccastop: и то што кажешMoca: ajde bre nbgnbg4ever: a ja samnbg4ever: pa sto ne kazeteMoca: jok mi smonbg4ever: ostacu djubre do krajazoki: uzmi snodgrasa :)nbg4ever: snodgrasducca: umreh od gladiMoca: lolpantelia: bahahahahaJohnColtrane: nbg 3 puta bira prviJohnColtrane: u a bandozoki: praslin se upravo poilva pivom :)PraslinMoccastop: хахааа ладно сам га навукао да изабере Снодграса, не зна да се овај скрљао јуче ахахахаMoca: lolnbg4ever: cek cekpantelia: vidi stvarno tamno crven snodgrasBehemoth has left the chat.nbg4ever: moram da rifresujemnbg4ever: pa nataknem te na kurac prslinePraslinMoccastop: готво готовоnbg4ever: ako je tacnoBehemoth has joined PPPDraft.nbg4ever: al nema vezenbg4ever: cek sek da odradim na forumuzoki: imas persu ©PraslinMoccastop: није тачно, не брини. морам мало да те зајебавам јер си ми мазнуо следећи избор :)bobretard: tako je! ima persu, i treba ga jebati! :PMoca: i imao j ko zna koliko momakaMoca: jal 30. ili 150.zoki: vertonghenPraslinMoccastop: Доообарnbg4ever: a jbga, na spisku su mi samo jos golmani i odbrambeni. Plus ovo malo sirotinje sa sredine, ben arfe, snodgrasi i ostaliPraslinMoccastop: Доста, бре, више злотворе!nbg4ever: ja bolje da cutim :(JohnColtrane: vertongen odlicanMoca: i posle kazite d anije dobra ideja ovaj chatnbg4ever: nije, smor jenbg4ever: i gejPraslinMoccastop: Мало је геј али је сморbobretard: totalno gejnbg4ever: sreca da nismo u rusijipantelia: ajde duccoJohnColtrane: ne pisite vise gay i chatzoki: mene sramota koliko je gej :)JohnColtrane: nalupace me grciMoca: mozete onako da mi ga pofafate cisto negejducca: Steve G motha*hug*aaaasBehemoth: puJohnColtrane: duca pisi imenaJohnColtrane: pusti nas nadimakaducca: pa pisem :)))Moca: Ma ducca sa Steve G-jem na prs u dupeJohnColtrane: i sa Rikijemducca: u al smo svi svileni, evo idem da editujemnbg4ever: sad ladim jaja do krajaPraslinMoccastop: Bρήκες aυτό ΕΛΛΗΝΙΚΗ ομοφυλόφιλος ΟΡΓAΝΩΣΗ ΓΙA ΤΗΝ σεξ κόμμa όργιο μaζικής είστε σχεδιaσμό γιa aπόψε;JohnColtrane: ajde Mladenovicupantelia: evo ga jos jedan Rikipantelia: van WolfswinkelMoca: pantelia edituj kvotezoki: hahahapantelia: evo, evonbg4ever: mogli smo komotno jos jedan krugzoki: preveo ono praslinovonbg4ever: ostace dosta igracazoki: i ja sam za bonus draftzoki: ali glupozbog johnazoki: mozda kad se vratipantelia: glupo je i zbog toleenbg4ever: ma, naravnoMoca: ajde bobe!?!nbg4ever: no samo kazemzoki: onda na temi da se dogovorimo za bonus draft :)JohnColtrane: prasline sta si napisaobobretard: tu sambobretard: stan maloPraslinMoccastop: питај неког из играонице :Pducca: jos 2 kruga kad se zavrsi prelazni rok i to je topantelia: ahahahaMoca: prsline ce nam ubiju dzona bre!!!zoki: spominjao je karagunisa i grupnjak :)PraslinMoccastop: ;)bobretard: džekopantelia: kecman kralj potpisao za monakopantelia: jebote nisam ni znao da imaju kk klubMoca: imaju igra tamo jedan moj ortakJohnColtrane: u jebo mamu hteo sam i DzekuJohnColtrane: prasline jedi govnabobretard: hahaMoca: lolbobretard: hahaMoca: lolPraslinMoccastop: Mожда ти сада дају сокић са сламком.JohnColtrane: pa prijalo bi mi da se rashladimsamspade: ppapis siseMoca: ce te olade grci trajnoJohnColtrane: al i dalje nisam preveo, kazem ti sve je na grckomBehemoth: au papiss je nesto u svadji sa klubom cini mi seMoca: spejdMoca: rizikbobretard: inace moze jos jedan krug ako hocete...imam i ja jos dosta na spisku :)PraslinMoccastop: И Сисе сумњив.Moca: cek d avidimo sta cemo sa kraljemzoki: igrace pre remyPraslinMoccastop: Доводи Њуца гомиле неких играча.Behemoth: AggerPraslinMoccastop: за нападBehemoth: ajde DzoneJohnColtrane: Kevin NOlanJohnColtrane: dok mi refreshuje moziladucca: Pa Agger ce valjda u Barcu :PMoca: sad tolaanbg4ever: zato imamo dopunski krugPraslinMoccastop: Толаа добро бира, сада ће да ми мазне неког.Moca: iscekivanje je velikonbg4ever: napeto, da ne moze biti napetijeMoca: napetost se oseca u vazduhunbg4ever: nervoza se moze seci nozemBehemoth: mislim da nece Ager u BarsuMoca: podrhtavaju zivci kao struneBehemoth: promovisali ga u Dzerardovog zamenikaBehemoth: to valjda znaci da ostaje :Dpantelia: anelkanbg4ever: otisao neotisao, imas dosta liverpool alternativapantelia: toliinMoca: opaPraslinMoccastop: Омашила Толаа!samspade: vucic i djuric i kimi le, alkatraz, rusi, pomoc drzavenbg4ever: prangija anelka, ali kad krene sezonanbg4ever: ipak je on starac focoMoca: David LuizJohnColtrane: i ja sam razmishljao o AnjelkiJohnColtrane: Moca uzeo glumcapantelia: moco uzmi boyatuPraslinMoccastop: Кренула и Челзијева одбрана на бубањ...nbg4ever: heh, ode poslednji sa liste (bar od ovih numerisanih)nbg4ever: 79 - Luiz 6.5 (rotacija/odlazak)JohnColtrane: 1 Vidic i dalje u igrizoki: nbg, slikaj taj spisak pa ga metni na temuzoki: :Dnbg4ever: bice kad se zavrsiMoca: Prsline ti dva puta sadpantelia: i posle duzeg vremenaducca: sledi najskuplji for surenbg4ever: da biramo za kraljanbg4ever: oce li neko uzeti aspasanbg4ever: moj siroti oskar i dalje cami neizabran na #11PraslinMoccastop: Има ко неће у Мурињову ротацију.pantelia: teripantelia: :)nbg4ever: jel ovo biras, ili cetujespantelia: praslin biranbg4ever: dapantelia: 2 komadanbg4ever: a sto on toliko, a mi po jedannbg4ever: sramotazoki: tole lopovePraslinMoccastop: Ау, сада два? Дајте ми секунд. Узео сам Чеха, сада ћу другог да бирам.nbg4ever: vidim ja da ovde nesto smrdiJohnColtrane: jaooo Cheh, moj proslogodisnji vratar :(nbg4ever: logican izbornbg4ever: hteo sam ceha, kad sam ja imao dvojni pikPraslinMoccastop: Ben Arfa.Moca: sad janbg4ever: opet logikabobretard: iskusan je praslin....doce na temu baci neki tldr post, svi se slozimo i tek sad skapiramo da biramo covek uporno po 2 putabobretard: tj cak ni on nije znaobobretard: toliko je dobarPraslinMoccastop: Моћо, плиз квотуј овај едитовани пост са Бен Арфом.Moca: cek sam jos amlo da odlucimnbg4ever: ala deremo slovencePraslinMoccastop: Извукао ме сада овај припремљени списак :)zoki: moco, uzmi tiotea!!!!PraslinMoccastop: Па ја завршио драфт :(bobretard: jašta moreMoca: Oskarnbg4ever: o hvala boguJohnColtrane: a i Tores visi i dalje, gde je copkillah da vidi ovobobretard: gde je middle :Dnbg4ever: on je opasno zavrsio proslu sezonu, ali ga nekako nema u pripremnimJohnColtrane: sta igramo sa slovencima?zoki: basketMoca: sutra u 9 sa rusimaPraslinMoccastop: Soldado, Bony, Mirallas, Cech, Ben Arfa... До јаја. Једино ми овај Бен Арфа зумберај, али 'ајде мора неко.JohnColtrane: a tu je Katic?Moca: daMoca: najboljizoki: donji srem junacki izvukao 0:0 sa vošomBehemoth: ajde semezoki: tolla a. coleducca: Nedovic, Katic, Bjelica ubijaju, na sta smo spali da zvezdini igraci nose repku :PPraslinMoccastop: Јебао вас баскет, још о Нолету да кренете има да се рокнем.Moca: Partizanova skola sucks!Moca: Prasline da uredis posle sastaveMoca: Luiz, Lennon, Oscar, Aguero, Rooney.Moca: Baleta jos niko nije uzeopantelia: Ostaje kralju, amanPraslinMoccastop: Краљ ладно имам најбољи тим.zoki: i trebalo bi iscimati moderaciju da spisak ubaci u prvi postMoca: ma da bre ce daje golove iz madridapantelia: nbg, daj jos 3 komada sa tvoje liste uz Sukija i Bejla i eto kraljevih pikovanbg4ever: dacu dacu, dacu nego sta cuzoki: minjole, sczsczesczny i de geanbg4ever: eto, spisak ne lazeJohnColtrane: Joe HartJohnColtrane: laku nocducca: gasi taximetarzoki: kali mera :Dnbg4ever: poz koltrejneMoca: kali speraJohnColtrane: kali sperazoki: ili kali sperazoki: jebem li gabobretard: pozdravBehemoth: BegovicPraslinMoccastop: gay golden dawnzoki: Bregović?! eno ga u gučipantelia: mislim da mog petog pika nema sanse niko da mi uzmepantelia: praslina sam se plasiozoki: to i ja mislimzoki: za sadpantelia: ostali mislim da nisu ni culi za njegaMoca: ajdePraslinMoccastop: Узео бих га да нисам већ мазнуо 2 нападача.PraslinMoccastop: И да се није јуче повредио али стварно.PraslinMoccastop: Ако уопште мислимо на истог.Moca: ko jos ostao da birapantelia: Huper je povredjen, meni bi isao mesto Van Vosvinkelapantelia: al nije tajnbg4ever: ajde, na kurac vas nataknemsamspade: pinarPraslinMoccastop: И ја сам мислио на Хупера.pantelia: ajde bobeMoca: ajde bobe retardebobretard: colemanbobretard: seamusnbg4ever: ha, poslednji na listinbg4ever: nenumerisanPraslinMoccastop: Стварно најирскији од свих ирских синова.bobretard: as iz rukava :)PraslinMoccastop: Кратког.bobretard: reko ostace golmana, da ne bacam pikpeterkx has joined PPPDraft.peterkx: hi allnbg4ever: ko je ovajnbg4ever: koljiPraslinMoccastop: hiMoca: hahahpantelia: whittingamzoki: neko nas lozisamspade: dzonov decko iz grckePraslinMoccastop: you must have seen johns monitorbobretard: imao sam ga na spisku pantelia :Dducca: hi everybadyPraslinMoccastop: moca was waiting for you to joinpeterkx: hey allzoki has left the chat.pantelia: ode zoki da mu jebe materducca: zokijeva zenaPraslinMoccastop: побеже зокиzoki has joined PPPDraft.peterkx has left PPPDraft.Moca: paeterkx if you want Praslin is gay if you are looking for itpantelia: kako ga je odvalionbg4ever: nasamaro zenunbg4ever: i odma otislanbg4ever: tako se to radiPraslinMoccastop: свкаа част зокиPraslinMoccastop: тако су и наши стариpantelia: prasline kako cenis vitingemaBATOU has joined PPPDraft.pantelia: ohoooBATOU: hi,nbg4ever: ovo me podseca na period kad smo igrali haksbol, a lebron hostuje sobuMoca: lolnbg4ever: pa mu dete iskljuci ruterBATOU has left PPPDraft.PraslinMoccastop: Одличан, ако не дође Даунинг.pantelia: zar on nece kod vasMoca: ajmo ducca zoki i nbgducca: pitanje - kada je to postignut koncenzus da ne me da se bira Bale?Moca: nikadnbg4ever: ko kaze da je postignutducca: dakle sme?nbg4ever: smebobretard: pa nemojte ako nije do sadMoca: smePraslinMoccastop: није постигнут, некако спонтано било.bobretard: nije forabobretard: rekli smo za kraljaMoca: sto sad nije fora?Moca: za kralja?bobretard: okMoca: okducca: jbg ja ga cekam od prve runde nadajuci se da nece oticiPraslinMoccastop: може да бира, остаће за краља бољеbobretard: nem pojmaducca: ako je neko drugi hteo u medjuvremenu ok, necu ni jazoki: biraj bale-abobretard: ma uzimajMoca: biraj slobodnoPraslinMoccastop: ја нисам хтео и стварно мислим да ће да одеPraslinMoccastop: према томе узимајJohnColtrane has left the chat.zoki: ni ja nisam hteoducca: zbog Kralja ili nisi hteo inace?nbg4ever: amanzoki: ja inaceducca: pa necu da bude neka neregularnost zbog menebobretard: ma jokMoca: ma uzimaj brebobretard: tu smo svi, sve okducca: ok onda Balenbg4ever: ma koja bre neregularnostzoki: da sam hteo uzeo bih ga u prvom krugunbg4ever: etoMoca: kralj mogo bar da se najavinbg4ever: pa i jeste u neku rukunbg4ever: ali sta sadnbg4ever: 1 od 12, i nije loseducca: tnx allzoki: a ja ću jovetića ;)Moca: aj sad zokiMoca: i jos nbgnbg4ever: ok, polako sadPraslinMoccastop: Пантелија, нисам знао Витингема сада сам морао да га гуглујем. Побркао сам га са једним клинцем из Вест Хема.nbg4ever: koltrejn je otisaonbg4ever: nema se sta zuritiMoca: ajde smaracunbg4ever: 22 - Mertesaker 5.523 - Koscelni 5.5bobretard: meni vitingem u regularnom timu, imao sam ga umu :)nbg4ever: 29 - Klisi 6nbg4ever: 31 - DeGea 6nbg4ever: 33 - Hoze Enrike 634 - Glen Dzonson 6zoki: kakv bre klišinbg4ever: 36 - Geri Huper 6.5 (povreda)nbg4ever: 40 - Kerol 7.5 (povreda)Moca: jel izabra be nbg?nbg4ever: 42 - Lloris 643 - Voker 6nbg4ever: izlazem opcijenbg4ever: trazim savbetMoca: more biraj koj ce nam opcijebobretard: definitivno taj geri huperMoca: nema savetaPraslinMoccastop: Зоки плиз среди квотовеMoca: kerolnbg4ever: savet srpskih opstina?zoki: sredionbg4ever: ne znamnbg4ever: zaista ne znamnbg4ever: cek da vidim sa huperom sta se desavabobretard: ajde bre, pa da sumiramo utiskepantelia: pa daj prvog sto nije otisaozoki: povredaPraslinMoccastop: не зна се за хупера, чека се скенpantelia: huper nepoznat stepennbg4ever: a jebo vas ja, degeanbg4ever: nek ide u kuracPraslinMoccastop: готово?bobretard: dapantelia: jeszoki: to je tobobretard: da se selimo na maticni?Moca: kako si se zajebo :Dnbg4ever: cao zdravo dovidjenjaMoca: sad ko pravi spisak sviih timos?PraslinMoccastop: Драго ми је што онако другарски нисмо узели Шукија, остао је Краљу. А остао му је и Паулињо, Артета, Реми, Родригез, Сисоко, Фернандињо...Moca: timova*nbg4ever: pre nego sto zatvorite sobu, dajte da sacuvamo i chatMoca: ima fin izbornbg4ever: to valjda za mocu znaciMoca: kako da sacuvamo chat?pantelia: adam johnson i artetapantelia: a ima arteta vecbobretard: samo da budem iznad preslina i meni dosta...u klasiku razume se, koga briga za ostaloPraslinMoccastop: Добро, онда Енди Џонсон, Гастон Рамирез, Забалета...nbg4ever: pa kopiram ja u txt fajlMoca: kopiraj da imamo za uspomenuBehemoth: tu je i ovaj aspas iz lpoolaBehemoth: moze da se probereBehemoth: ali ovi glavni su otisli jbgbobretard: odbrana liverpula...nbg4ever: kacim sad i spisak, pa dodajte po nahodjenjuzoki: nbg, daj i taj tvoj spisak na topicnbg4ever: niko iz odbrane arsenalaPraslinMoccastop: Мињоле остаоnbg4ever: bas sam gledao, ostalo dosta iz l'poola, totenhema, sitijabobretard: ako, ako, nek bude javno dobro :)PraslinMoccastop: АспиликуетаBehemoth: mertezaker je prilicno siguran da ce igrati stalnozoki: pa sve te igrace imamo za bonus draftBehemoth: jasnobobretard: ali bonus samo ko hoce da menja, jel tako?PraslinMoccastop: Хоће неко да се мења за Бен Арфу? :)Behemoth: :Fzoki: ja bih jos koji krzgzoki: krugBehemoth: neka izabere kralj prvo pa cemo videtibobretard: pa eventualno jos jedanbobretard: ako se dogovorimoPraslinMoccastop: 11:00. Шта је организација...bobretard: hahaMoca: tacno bre!bobretard: vid stvarnoBehemoth: tacno u minutBehemoth: cao drugarizoki: alaveraBehemoth: jedva cekam da pocne liga :Dducca: svaka castMoca: ajd kad izadjete da gasim tabducca: pozdrav svimabobretard: cao, cao, odoh i jaPraslinMoccastop: енд он дет бомбшел... видимо се на топикуMoca: zzzzoki: aj caoBehemoth has left the chat.bobretard has left the chat.ducca has left the chat.zoki has left the chat.pantelia has left the chat.PraslinMoccastop has left PPPDraft.samspade has left the chat.

Link to comment

Eve vi do sada izabrani igraci:GK: Cech, Joe Hart, Begovic, De GeaDF: Evra, Baines, Ivanovic, Kompany, Vertonghen, Agger, David Luiz, Ashley Cole, Coleman,MF: Walcott, Felaini, Hazard, Silva, Mata, Casorla, Yaya Toure, Coutinho, Mitchu, Sessegnon, Jesus Navas, Mirralas, Zaha, Lennon, Snodgrass, Gerrard, Nolan, Ben Arfa, Oscar, Pienaar, Whittingham, BaleFW: Van Persie, Benteke, Lukaku, Aguero, Soldado, Bony, Rooney, Negredo, Sturridge, Giroud, Rickie Lambert, Lampard, Schurlle, Kagawa, Berbatov, van Wolfswinkel, Dzeko, Papiss Cisse, Anelka, Jovetic

Link to comment
Ne ostade nijedan spic sunce ti jebem...
Od skupljih samo podi, ali ima par potencijalno solidnih za manje pare. Edited by bob loblaw
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...