Jump to content
IGNORED

The Smiths


Tsai

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Добар документарац.

 

Овај ICO је изгледа уклет, био сам тамо пре пар година на журци са вероватно најзабавнијим људима који су се то вече окупили на једном месту у Лондону и опет је испала најгора журка на којој сам икада био, а видим да су успели да банализују чак и Смитсе, што је мало коме успело до сада.

Link to comment

Sad te zamisljam sa sajkacom u opancima i caksirima na cool zuraji u Londonu, pored Steve Strangea i Boy Georgea.

 

PS. Dobar mu ovaj video gde vrti gladidole, nisam to gledo ranije.

Link to comment

:D

 

Пази, не мора вечера, то се само тако каже - к'о Миларемових десет евра. Али, ако не смеш да прихватиш, разумем.  :whistle:

Link to comment

Ма вечера може и без опкладе... а иста ме подсећа на кад је Козмо Крејмер победио све своје партнере у карате дођоу, тако што се уписао у групу са десетогодишњацима. Надам се да имаш нешто боље да понудиш, него да си био кориснији за Србију од 1 мене.  ^_^

 

 

Да не буде трол, најбоља ствар од Д Смитса (који су учинили пуно за Британију, итд.)

http://youtu.be/pEq8DBxm0J4

Edited by Indy
Link to comment

Najbolje lyrics, ali meni nikad nije bila najbolja muzika...ali znam dosta onih kojima jeste. 

 

Btw, ponavljamo se i ti i ja :D

Edited by MancMellow
Link to comment

 

 

Btw, ponavljamo se i ti i ja :D

То је само доказ да верујемо у то што пишемо.  :misko: Што рек'о Скримин Џеј Хокинс, "ако ће ме вино убити, онда не марим да умрем".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...