Jump to content
IGNORED

Wimbledon Final --- Đoković(1)-Murray(2) PbP


renne

Recommended Posts

ja novaka ne volim, nisam ga nikad ni voleo, ali kad vidim i cujem ovih 6 miliona budala koji misle da je on duzan da osvaja titule za njih, iskreno mi ga je zao.
jbga, bilo bi OK da se suzdrzis pausalnih komentara na mec koji realno nisi ni gledao u vecem delu.
Link to comment
  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    76

  • Nesh

    33

  • freakns

    29

  • eumeswil

    29

Top Posters In This Topic

Zasluzeno i ocekivano. Ipak je daleko bolji igrac na travi.
zasluženo da, ali ne i očekivanodanas nije bilo teško biti bolji igrač od novaka
Link to comment
jbga, bilo bi OK da se suzdrzis pausalnih komentara na mec koji realno nisi ni gledao u vecem delu.
covek nikom nista ne duguje. igrapo d stravicnim pritiskom vec 10 godina. njegov je zadatak da dokaze da smo mi srbi uber nacija i da je ono sto nam se desava samo nesrecni splet okolnosti. kad osvaja onda je super human, a kad izgubi onda je metiljava pizda. ne ide to tako i duboko je nefer prema tom coveku. Edited by ikar
Link to comment
Ne može on da igra dobro kad ga ne voleПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Pa bili su ljubazniji prema njemu, nego prema Bartoli juče
Link to comment
[/size]danas nije bilo teško biti bolji igrač od novaka
To je njegov problem. Ako nije u stanju da u finalu GS pruži igru dostojnu finaliste GS, onda ljubitelji tenisa mogu samo da žale što je u finale ušao on a ne neko ko je u stanju da odigra pošteno finale.A to sve pod uslovom da i dalje istrajavamo u toj: "Nije onaj osvojio nego mu je Novak poklonio" mantri... Edited by beowl
Link to comment
Pa bili su ljubazniji prema njemu, nego prema Bartoli juče
pa sto ne bi bili, mogao je svako jos pride da ga zakini sa po 10 evra funti za doprinos britanskom tenisu... Edited by gazza1
Link to comment
jbga, bilo bi OK da se suzdrzis pausalnih komentara na mec koji realno nisi ni gledao u vecem delu.
Pa to sto je rekao i nema veze sa upravo zavrsenim mecom..na koji nacin su Srbi zaduzili Novaka da im ulepsava zivote i daje neke momente srece ? i opet, otkud tim istim Srbima pravo da ga vredjaju kada ne pobedjuje ?
Link to comment

Steta sto se Novak nije pojavio na ovom mecu ali on je izgleda sam sebi dosudio da statira u tudjim istorijskim momentima. Nadam se da ce posle ovog meca sa Vimbldona ponovo nestati pritisci sa promenama patika duboko u turniru, naglo oslepelim linijskim sudijama u bitnim momentima i da ce All England da se vrati starom, dobrom tenisu posle ovog opsteg nacionalnog posela od ove godine.Potpuno razocaravajuc mec za Novaka posle sjajnog turnira koji je odigrao. Endi je igrao odlicno u vecem delu meca ali nista specijalno sto vec i ranije nismo videli ali Novak danas nije bio up to the challenge i mediokritetskim tenisom je upropastio ovo finale. Ocigledno je vec duze vreme da se Novak malo zasitio tenisa i da ni izbliza nije u fizickoj formi u kakvoj je bio u vecem delu 2011 godine. Za najveci broj igraca i to je dovoljno ali za meceve sa Rafom na sljaci i Endijem na travi treba mu jos taj dodatni element snage i koncentracije da prelomi kad je najbitnije.Nista, back to the drawing board, odmor preko leta pa dobre pripreme za americku jesenju turneju gde ga ceka Sinsinati koji je jedini Masters da mu fali i US Open na kojem treba da povrati dominaciju na hard courtu. Karte su se tako podelile s drugim igracima da se Novaku otvara prostor da sa jos 3-4 godine vrhunskog tenisa i statisticki postane jedan od pet najvecih tenisera koji su ikada igrali ovu igru i nadam se da tu priliku nece propustiti.

Link to comment
covek nikom nista ne duguje. igrapo d stravicnim pritiskom vec 10 godina. njegov je zadatak da dokaze da smo mi srbi uber nacija i da je ono sto nam se desava samo nesrecni splet okolnosti. kad osvaja onda je super human, a kad izgubi onda je metiljava pizda. ne ide to tako i duboko je nefer prema tom coveku.
+1jedino cega se plasim jeste da bi ovaj mec mogao biti kraj Novakove vladavine... prvo poraz u 5 setova na RG, pa ovde katastrofalno izdanje... nadam se da gresim,
Link to comment
Pa to sto je rekao i nema veze sa upravo zavrsenim mecom..na koji nacin su Srbi zaduzili Novaka da im ulepsava zivote i daje neke momente srece ? i opet, otkud tim istim Srbima pravo da ga vredjaju kada ne pobedjuje ?
ja prema djovaku isto osecam sto i ikar, mozda i gore (ako moze).... ali svaki ljubitelj tenisa na planeti, srbin ili koji god moze da se posere svetskom broju jedan za ovakvu igru danas. ako mu se ne igra, neka preda mec zbog zdravstvenih problema, ovo je u vecem delu bio dizaster kakav ja nikada nisam video od jednog nadala ili federera u jednom finalu koje su izgubili a da mogu da ga se setim, ukljucujuci i i rafino finale protiv djokovica na istom mestu. nadal je barem uzeo set tada.ovo danas je mentalno bilo na nivou WTA. dno.
Link to comment
covek nikom nista ne duguje. igrapo d stravicnim pritiskom vec 10 godina. njegov je zadatak da dokaze da smo mi srbi uber nacija i da je ono sto nam se desava samo nesrecni splet okolnosti. kad osvaja onda je super human, a kad izgubi onda je metiljava pizda. ne ide to tako i duboko je nefer prema tom coveku.
+1Ikar je sve lepo rekao...a sigurno nisu bolji poznavaoci oni koji komentarisu svaki poen na pbp sa toooo i raznim glupostima...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...