Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

Pa nije bitno da li je najjaci klub iz prvog i drugog, jer ce svakako da se gubi od bilo koje ekipe iz 1. i 2. sesiraBitni sesiri su 4. i 6. a Zvezdi je tu pala Lokomotiva i Himki/Ritas (kvalifikant) a Partizanu, BuDJevelnik i Nantedit: slova
To da, ako juris cetvrto mesto.. A mi sa vecim dometima gledamo najpre prve sesire :PZelimire dobrodosao kuci... Barcelona ima jednu manu.. Teo, .... bice bre opet ludilo :) :)
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

Jos da nam ulete kvalifikant pa da se odmah poubijamo. Srecom ovaj Nanteri, pa je opet lakse. Ne znam ni ko su ni kakvi su ti Budjevilci. Daj neko ko je u toku neku o njima...A ne znam sto komsije toliko kukaju? Iz prvog sesira najlosiji klub, iz drugog sigurno nije najjaci. Caja nije toliko prejaka, bar n eu odnosu na Fener. Ove ruje ne znam, A kvalifikant je jedina prava koska. Ne kazem da je laka grupa, al je moglo i gore :)
Vi imate skroz cistu situaciju, dva krs kluba sa kojima cete igrati mini-grupu i ako tu budete dobri, a nema razloga da ne budete, eto vas u Top 16. Ove ajkule iz prve tri grupe ne bi trebalo da vas zanimaju a tu je i Zoc da pripomogne ako zagusti. :s_a:Mi imamo grupu u kojoj je vise ekipa pobedivo ali su sve dobrano bolje od nas.
Link to comment
Kakvi su oni? Dajte neku rec...O Francuzima necu ni da razmisljam. Vracamo se u Bercy na osvetu.
pa budjavi
Link to comment
Sta znaci ovo +400 +500 +1500? Kakve su to kvote?!
Verovatno na ulozenu hiljadarku dobijes jos toliko. Ne kladim se ali mi ovo deluje logicno :D.
Link to comment
Sta znaci ovo +400 +500 +1500? Kakve su to kvote?!
prebaci na decimal+400 znaci da na 100 dobijas 400, odnosno kvota je 5. Edited by Timmi
Link to comment

Nece biti da je, onda bi znacilo da je kvota na Barsu i CSKA da uzimaju EL 1.4. Niko nikada nema tako nisku kvotu pre pocetka takmicenja.edit: ok, skapirao, tnx timm

Edited by goofs
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...