Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

Hrijapa za poraz okrivio Tea zbog lose odbrane na Rajsu....jbg Viktore, dobar si igrac, usrao si u poslednjem momentu I nemoj kriviti druge...bice bolje sledece sezone

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

Teo jeste imao strasne probleme sa branjenjem Ricea. U jednom momentu ga je Weems preuzeo i uspeo je da ga ustopuje nacisto. Nisam ukapirao zasto je Mesina odustao od toga naprasno kada je radilo. Khryapa bi trebalo da se zavuce u rupu i tihuje, prvo je zastao u bloku kod trojke Blua, a onda je napravio i ovakav kiks napred.

Link to comment

I dalje mi nije jasno zasto je Vims sutirao za 3 kada je imao Krstica samog pod kosem? :blink:

tesko je bas donositi takve odluke kad se vreme do kraja meri desetinkama, a nije ni imao bas cist pas. sa druge strane, treba reci i da je krle reagovao kao mrtav konj na ofanzivnom skoku.

Link to comment

@ kim

 

i ne samo timski, vec i klupski. meni oni deluju kao tim kojem se ne postoji vec duze vremena. ko neki Frankenstajn tim kojeg finansijske injekcije odrzavaju u zivotu. tim sa nikad sjebanijom aurom oko sebe. jel moze taj CSKA da se nekako ugasi i da nas postedi bede ?

 

edit: cak 3 reprezentativca nam igraju tamo i nisam mogo da navijam za njih. drago mi bilo sto ih Makabi izbacio.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Njima je ovo treci poraz u nizu u bitnim utakmicama...dva poraza od Lokomotive u VTB ligi na domacem terenu I sinoc od Makabija...ocigledno se nesto desava...kojote +1 reci za Tea da je luzer je I vise nego glupo

Link to comment

@ kim

 

i ne samo timski, vec i klupski. meni oni deluju kao tim kojem se ne postoji vec duze vremena. ko neki Frankenstajn tim kojeg finansijske injekcije odrzavaju u zivotu. tim sa nikad sjebanijom aurom oko sebe. jel moze taj CSKA da se nekako ugasi i da nas postedi bede ?

 

edit: cak 3 reprezentativca nam igraju tamo i nisam mogo da navijam za njih. drago mi bilo sto ih Makabi izbacio.

 

jako mi je zao sto ti postojanje cska izaziva dusevni bolm, cenim da godinama gledas njhove utakmice i istinski patis. to je jedan od najvecih evropskih klubova od kada se kosarka igra u evropi tako da...jbg, moraces nekako da izdrzis. predlazem ti da prestanes da gledas kosarku da se ne bi nervirao.

Link to comment

tesko je bas donositi takve odluke kad se vreme do kraja meri desetinkama, a nije ni imao bas cist pas. sa druge strane, treba reci i da je krle reagovao kao mrtav konj na ofanzivnom skoku.

 

+1

 

a i ono je bio sasvim rezonski i otvoren sut, a cinjenica da su ga imali samo govori koliko su bangavo odigrali zavrsnicu i jedni i drugi

Link to comment

jbg, kojote. just a sentiment.

 

Ali, brate mili, gde nadje bas CSKA da nazoves Frankenstajnom kojeg samo finansijske injekcije odrzavaju u zivotu. Verovatno je u pitanju najdugovecniji gigant evropske kosarke ikada.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...