Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Regionalna liga?

76 members have voted

  1. 1. Da ili ne?

    • Da
      43%
      33
    • Da, ali samo sa Grcima, Bugarima i Rumunima
      5%
      4
    • Da, ex YU + relevantne balkanske fudbalske zemlje
      28%
      22
    • Ne
      22%
      17

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

obzirom da je taj Maribor sada spejs šatl u svakom smislu za 1 bivšeg evropskog prvaka.
Pa, kada se nije formirala regionalna liga kada se moglo, a nije se htelo... Ovo ostalo je političarenje kao što je i to bilo...

Edited by Ajant23

  • Replies 424
  • Views 39.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa, kada se nije formirala regionalna liga kada se moglo, a nije se htelo... Ovo ostalo je političarenje kao što je i to bilo...
Tjah, da se Juga nije raspala, možda bi sada u regionalnoj™ ligi Srbija imala 9 klubova, Hrvatska 4, a Slovenija 1, kako je i bilo u poslednjem Yu prvenstvu. Ali ne lezi vraže, zemlja se raspala, i svako je dobio šansu da samostalno razvija svoj fudbal. Mi smo ga razvili tako što smo sve upropastili, a Slovenci, npr., su ga podigli i sve im je bolji. Ni reprezentacija ni liga im nisu gori od naše reprezentacije i lige.

Edited by Nikodije

Ma, da... Zato je u basketu mogao sačmarom da se Partizan tera u onaj cirkus od lige, a u fudbalu je to ipak bilo delikatno, opasno, visoki rizik, visoke tribine, spoticanja na stepeništima stadiona, spontani izlivi velikih opasnosti, itd...

  • Author

Rad nije igrao proleće u Evropi, doduše igrao je samo jednom kup UEFA(Olimpijakos). Pa Srbija je u ondašnjoj ligi imala tri, četiri stabilna prvoligaša, ostali su upadali manje više sporadično Spartak, Napredak, Rad, Priština, Bor. Nešto slično je bilo i u BiH tri, četiri konstantna plus četiri, pet povremenih.

Ma, da... Zato je u basketu mogao sačmarom da se Partizan tera u onaj cirkus od lige, a u fudbalu je to ipak bilo delikatno, opasno, visoki rizik, visoke tribine, spoticanja na stepeništima stadiona, spontani izlivi velikih opasnosti, itd...
Sada Partizana ni sačmarom ne bi izbacili iz tog cirkusa™ od lige.Uzgred, svaka čast ljudima koji vode ABA sve ove godine, nije im bilo lako da se izbore sa toliko balkanskih mozgova, ali uspeli su. Šteta što u fudbalu nema takvih vizionara kakvi su Lisac i Lorbek.

@kud u maglu SimovicuMa, naravno, zbrzao sam zbog rad, radnički... Mislio sam na igrače koji su igrali u Radu: Đukić, Jugović, Drulović, pa smetnuo sa uma da sam premostio rečenicu. Ali, to je sitnica... A, to je i dalje isti politički ključ - Srbija tralala...

Edited by Ajant23

Sada Partizana ni sačmarom ne bi izbacili iz tog cirkusa™ od lige.Uzgred, svaka čast ljudima koji vode ABA sve ove godine, nije im bilo lako da se izbore sa toliko balkanskih mozgova, ali uspeli su. Šteta što u fudbalu nema takvih vizionara kakvi su Lisac i Lorbek.
Nisam to znao, odakle ti to?Ne gledam to smeće od ABA lige, pa nisam u toku...
Nisam to znao, odakle ti to?Ne gledam to smeće od ABA lige, pa nisam u toku...
A i fudbal si prestao da pratiš početkom devedesetih, reklo bi se.
A i fudbal si prestao da pratiš početkom devedesetih, reklo bi se.
:lolol:Ako bih te pratio tim smerom kojim si krenuo, previše bismo se udaljili od teme... Ja se sada odjavljujem iz ove naše male razmene utisaka...

Ja sam svoj stav o temi dao, za razliku od tebe.

ti nikodinac bi se pre deset godina garant protivio ovoj ligi kao i 90 posto vas koji je sad prizivate.zato sam ja PROTIV!ZVEZDA SRBIJA NIKAD BRANKOV MOST!

ti nikodinac bi se pre deset godina garant protivio ovoj ligi kao i 90 posto vas koji je sad prizivate.zato sam ja PROTIV!ZVEZDA SRBIJA NIKAD BRANKOV MOST!
Samo budala nikad ne menja mišljenje. Ako pretpostavimo da si u pravu sa inicijelnom tvrdnjom, mada nisi.

Edited by Nikodije

zato sam i ja promenio mišljenje.nažalost, ne sumnjam da će grobari srpskog fudbala izdati našu loptu i poželeti da ih pljuju na poljudu i kantridi.

To bi bila najbolja stvar koju bi grobari™ mogli da urade. Neka to bude Toletov poslednji potez, pa da ispadne da je makar na kraju ubo nešto korisno.

zato sam i ja promenio mišljenje.nažalost, ne sumnjam da će grobari srpskog fudbala izdati našu loptu i poželeti da ih pljuju na poljudu i kantridi.
I bacaju autobus u more :Hail: Sve je to deo igre :happy:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.