Jump to content
IGNORED

Tour de France 2013 pogađalica


malkin

Recommended Posts

21. etapa:Kitel 11Grajpel 6.33Kavendiš 2Etapni rezultati:1. San Epifanio 19.33Garnirung 19.333. Nemanja Posrbica 13malkin 135. Psihodelija 8.336. zoki82 2Konačni plasman:1. San Epifanio 205.242. zoki82 161.253. Nemanja Posrbica 157.074. malkin 150.825. Garnirung 132.196. Psihodelija 121.397. Barsa 70.88. gervasius twinkleminkleson 70.53Velike čestitke San Epifaniu, neprikosnovenom pobedniku :ziga: Pogađalica kao ogledalo Tura: prvo mesto uopšte nije dolazilo u pitanje još tamo negde od sredine trke, a od drugog do šestog je bilo dosta borbe. Svaka čast zokiju82 na osvajanju drugog mesta ispred prošlogodišnjeg šampiona Nemanje! Žao mi je što nisam češće apdejtovao, bilo bi daleko zabavnije pratiti kako su se Garnirung i Psihodelija ganjali do samog kraja :)

Link to comment
  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    48

  • Nemanja Posrbica

    32

  • San Epifanio

    26

  • zoki

    23

Hvala vam na cestitkama. Moram da priznam da je meni ova pogadjalica bas fino osmisljena. Nadam se da cemo se i sledece godine druziti uz Tur d Frans. Bacio sam pogled u arhivu i prelistao proslogodisnju pogadjalicu. Tada je bilo vise ucesnika i vise komentara, sto bi mogao da bude cilj za sledecu sezonu. Cestitke svima koji su ucestvovali, ipak smo dosta dobro pogadjali pobednike, cak je Posrbica uhvatio i begunca. Vidimo se na Turmaleu sledece godine :)

Link to comment
Hvala vam na cestitkama. Moram da priznam da je meni ova pogadjalica bas fino osmisljena. Nadam se da cemo se i sledece godine druziti uz Tur d Frans. Bacio sam pogled u arhivu i prelistao proslogodisnju pogadjalicu. Tada je bilo vise ucesnika i vise komentara, sto bi mogao da bude cilj za sledecu sezonu. Cestitke svima koji su ucestvovali, ipak smo dosta dobro pogadjali pobednike, cak je Posrbica uhvatio i begunca. Vidimo se na Turmaleu sledece godine :)
Ne znam stvarno što je ove godine igralo manje ljudi.I meni je format OK, ali mislio sam da za sledeću godinu možda ponešto promenimo. Najviše bih voleo kad bismo nekako uspeli da stvari učinimo zanimljivim i ljudima koji zaostanu u početku (ili se kasno uključe). Možda zato ne bi bilo loše da računamo neke poene za prvih pet ili čak za prvih deset pa da nagrađujemo jedinstvene izbore i za pozicije izvan etapnog podijuma (npr. neko se ohrabri pa jedini u prognozi za sprint stavi Bardea a ne standardno Kav-Grajpel-Kitel/Sagan; Barde bude četvrti i pogađaču zaradi fine poene). Ne znam tačno kako bi bilo fer da se to rasporedi, ali ima tu mesta za dogovaranje... Edited by malkin
Link to comment

uh, pa može i Vuelta, naravno, taman možemo da napravimo neki eksperimentalni novi format. Pitanje je samo da li ćemo imati i ovoliko interesovanje. Plus ću ja u toku Vuelte dosta da putujem pa može da se desi da ne budem baš ažuran sa apdejtovanjem, ali to nije ništa novo.Dakle, jel ima zainteresovanih za Vueltu?

Link to comment

Za sledeću pogadjalicu obezbediti podium girls!!!Kad je biciklizam u pitanju, tu sam negde na liniji sa Psihodelijom. Gledam ponekad, ali se teže zapati, osim Tura.Iako Vuelta upada baš u vreme kad je kalendar krcat raznim dešavanjima, što se mene tiče, možemo da okrenemo pogadjalicu, ako bude još ljudi.Epiju čestitke na sweepu :Hail:

Edited by Garnirung
Link to comment

Ocigledno je da ovdje nije sve bilo regularno. Dopingovali ste se! Zahtjevam da se svih 7 koji su ispred mene izbrisu iz zvanicnih rezultata i da se pobjeda dodjeli meni.Sto se Vuelte tice, ja cu je svakako ispratiti. Znam da nas nema vise od 3-4 [ako i toliko] koji redovno pratimo, ali sto se mene tice, mozemo da sledece sezone organizujemo pogadjalicu i za citavu sezonu, makar za ove najjace trke [klasici, par etapnih trka, GT]. Mada sumnjam da ima dovoljno zainteresovanih, ali opet, ako kojim slucajem ima, ja sam za :)[Cestitke Epifaniju, razbio nas kao Froome!]

Link to comment

Čestitke pobedniku, ovo je bilo rutinski, sa 40ak poena više nego ja prošle godine. Moj broj poena je opao za oko 3 pa i nisam nezadovoljan, pogotovo ako se uzme u obzir da sam pogledao prve četiri etape i onda otišao na odmor. Moram da priznam da mi se dešavalo da odem da nađem samo wi-fi da bi pogledao profil etape i pustio prognozu. Izneću veći teret računanja pri sledećoj pogađalici. Problem sa Vueltom je to što je na kraju sezone i ne privlači pažnju kao TdF ili Giro, ali možemo da probamo.Takođe, izgračunaću večeras onu moju pogađalicu majica sa početka.

Link to comment

Žuta majica:Froome 25 + 100/11 = 34,09QuintanaRodriguez 10 + 30/6 = 151. malkin 49,09zoki82BarsaSan EpifanioNemanja Posrbicakralj2. gervasius twinkleminkleson 34,09freaknsTakanohanaPsihodelijaGarnirungZelena majica:Sagan 20 + 75/11 = 26,82Cavendish 13 + 50/11 = 17,54Greipel 8 + 25/11 = 10,271. malkin 54,63zoki82BarsaSan EpifanioNemanja Posrbicakraljgervasius twinkleminklesonfreaknsTakanohanaPsihodelijaGarnirungTačkasta majica:Quintana 20 + 75/2 = 57,5Froome 13 + 50/1 = 63Rolland 8 + 25/7 = 11,571. zoki82 69,07Barsa2. Nemanja Posrbica 633. malkin 11,57San EpifaniofreaknsPsihodelijakralj4. gervasius twinkleminkleson 0TakanohanaGarnirungBela majica:Quintana 15 + 60/9 = 21,67Talansky 8 + 30/5 = 14Kwiatkowski1. gervasius twinkleminkleson 35,67TakanohanaNemanja Posrbicakralj2. malkin 21,67BarsaSan EpifaniofreaknsPsihodelija3. Garnirung 144.zoki82 0Najbolji tim:Team Saxo-Tinkoff 10 + 50/6 = 18,33Ag2r-La MondialeRadioShack-Leopard 3 + 10/5 = 81. Psihodelija 26,332. malkin 18,33gervasius twinkleminklesonTakanohanaGarnirungkralj7. Nemanja Posrbica 88.zoki82 0BarsaSan EpifaniofreaknsNajborbeniji vozač:Christophe Riblon - niko nije pogodio

Link to comment

Konačni plasman:1. Nemanja Posrbica 210,392. Barsa 194,463. zoki82 172,794. kralj 169,295. malkin 155,296. Psihodelija 148,297. gervasius twinkleminkleson 142,72 Takanohana 142,728. San Epifanio 136,989. freakns 121,9610. Garnirung 121,05

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

cestitke pobednicima, sto se mene tice zlatna sredina je idealna (nema razlacenja po stampi zbog nedozvoljenih sredstava).ja sam uvek za pogadjalicu, vuelta nikako nema dobar termin, ali uvek moze da se baci prognoza za desetak etapa unapred. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...