Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja i nisam ljosnuo sinoc koliko sam ocekivao. Sa 150k na 260k. Jebeni Koutinjo.Nakon prvog kola su pricali da igra dobro, ali eto nije imao srece. Juce se nije ni video.U h2h-u prva pobeda. Sledece kolo protivu Sitija. Zajebano.

Link to comment
Vidi bogati, pa ti si Fei u nizem rangu. Otkud to?Moracu da te pobedim kako bih produzio svoj niz trijumfa na 5 :fantom:
Ispao namjerno da se Tolaa™ malo raduje kad vec ne moze da slavi neke uspjehe svog tima :fantom:Gledao sam ti sinoc tim, dobro je sto imamo samo 4 ista igraca.Lose je sto imas RVP-a koji ce da unakazi i mene i City.
Link to comment
Ispao namjerno da se Tolaa™ malo raduje kad vec ne moze da slavi neke uspjehe svog tima :fantom:
Ja sam bas navijala da ostanes u Premieru, ko zna koliko sezona cu morati da cekam da te oderem, onaj remi protiv tebe mi je najveca mrlja na proslu sezonu. Sto se tice uspeha, ne znam koje ti mesto drzis trenutno u PPP Premier, ali ja sam sesta sa 3 pobede.
Link to comment

Molim da se notira da ja do sada nikoga nisam pustio, niti imam nameru to ciniti ubuduce.Probio sam se sa 18. na 14. mesto pppremijera i nezadrzivo srljam napred :fantom:*inace, respekt Feiju za Micu. Koliko vidim/cujem, ljudi ga i dalje prodaju, iako ima ucinak u poslednje dve utakmice. Sad mu ide Europa liga, i par tezih utakmica u EPLu, ali nakon toga je must have ako ostane citav

Edited by nbg4ever
Link to comment

Ljudi tj debili su mu spustili cijenu za 0.1 vec tako da ga sad iz principa necu prodati do kraja a kao sto vidis vec je poceo da plodi™.Ne brinem za EL, imaju oni dovoljno igraca za kvalitetnu rotaciju.Za razliku od njega Mirallas je zreo za sut kartu.

Link to comment

Ne znam, od ovoga sto sam gledao, Miraljas mi izgleda sasvim ok. Ulazi u sanse, ucestvuje u napadu, samo nema ucinak jos uvek. Nesto poput Volkota - mnogo zujao, malo meda dao. Ali Everton ima dobar raspored, spreman sam da ga otrpim. U naredne 4 nedelje ima Njukasl i Hal kod kuce, tako da mu dajem jos fore.Mada, to je i do mog sastava. Silva se povredio, Nolan slab, Kim ne postoji, Koutinjo je i bez povrede izgledao bledo. Logicno da mi Kevin nije visoko na listi prioriteta.

Edited by nbg4ever
Link to comment

Nema dobrih veznjaka uopste, mislim nije da sad mogu da uzmem nekoga ko se vec nauzimao poena a nije preskup. Eriksen je opcija od novih, Ozil preskup.Mislim da necu praviti transfer za ovo kolo pa cu nakon fijaska protiv Malkina vjerovatno morati da pojacam odbranu a oslabim sredinu (Uolkot/Mirallas :smoris:)

Link to comment
5 Miami Heat Pascal Feindouno 61 244 48 Misirke of Fulham Natasa Natasa 56 208 Evo 1 presjek stanja™ iz jedine zajednicke™ lige :fantom:Ta takmicenja u kojima te kojekakvi Mjukiji pustaju me ne interesuju.
:lolol: Rece covek koji je do nedavno bio najveci zagovornik teorije da je H2H bitniji od klasika. Naravno da namestam tim u skladu s protivnikom iz iste lige, a ne u skladu s clanovima nizerazrednog drustva.
Link to comment

Napokon prva pobeda. :) Nakon 2 poraza od po 1 i 2 boda, te jednog laganog usled nedostatka igraca Celzija i brata Bentekea, Konobari krecu laganim korakom ka sredini tabele. :)

Link to comment
Mislim da necu praviti transfer za ovo kolo pa cu nakon fijaska protiv Malkina vjerovatno morati da pojacam odbranu a oslabim sredinu (Uolkot/Mirallas :smoris:)
+1. samo je kod mene dilema uolkot/azar, evertonca ću da ostavimizbio sam na prvo mesto pppremier lige :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...