Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo bi moglo i na minijature, kad bi nas razumeli o cemu uopste govorimo :D
:lolol: Ja ne znam da li sam ikad ikome uspela da objasnim sta je fantazi fudbal, cak ni ljudima koji prate sport. Ali sam zato u jednoj aplikaciji za posao na pitanje sta radim u slobodno vreme, izmedju ostalog navela i ovo. (Taj nisam dobila, ali sam zato na razgovoru za ovaj na kom sam sada, opusteno caskala o Zlatanu. Mislim da je to presudilo.)
Pa spektakl! Nije dobio zuti, ali se povredio pre 60. minuta... nek ide u k***c. Ali ovaj Nani u prvih 11 mi je potez za istoriju.
Bolje ti je ovako, izgubio si za 2 poena, a ne za tragicni 1 koliko bi bilo da je ostao u igri.
Link to comment
:lolol: Ja ne znam da li sam ikad ikome uspela da objasnim sta je fantazi fudbal, cak ni ljudima koji prate sport.
Ja sam skoro izneverovao™ na 1 iventu™ kad sam na drugom kraju prostorije kako neki prijateljev rodjak iz Amerike prica o 1 EPL fantazi fudbalu :lol:Sem njega znam jos samo jednu stvarnu™ osobu koja igra :ph34r:
Link to comment
Ja sam skoro izneverovao™ na 1 iventu™ kad sam na drugom kraju prostorije kako neki prijateljev rodjak iz Amerike prica o 1 EPL fantazi fudbalu :lol:Sem njega znam jos samo jednu stvarnu™ osobu koja igra :ph34r:
Ja znam trojicu. I to sam ih ja navukla kad je bilo SP 2010.Edit: Lazem, znam cetvoricu. Igram i u GB Volleyball ligi koju je napravio moj bivsi trener. Edited by Naa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...