Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

ja sam digo ruke od miraljasa za sada, cekacu da vidim da li mu cena jos malo pada pa ga mozda opet uzmem.nego, koliko bi mogla da skoci cena ozilu, s obzirom na to da ga je kupilo 280.000 ljudi? jel to znaci da ce posle ovog vikenda odmah da ide na 10.3? hteo sam zbog rasta cene da ga ubudzim u tim ali sam glupavo verovao da ce volkot da odradi posao...

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Novi igraci su zasticeni prvih nedelju dana. Dakle, ne raste im cena.Do tada se valjda utvrdi inicijalni ownership, a onda rast zavisi od procenta novih transfera, Ili tako nesto.Miraljas je problem, jer ne znam koga bih pre pedalirao iz sredine. Silva povredjen, Kim ne radi nista, Nolan metiljav, Koutinjo takodje.

Link to comment

Koutinjo je baš bio precenjen, ali mu ne pada cena. Dva najveća moja promašaja Lukaku i Sessegnon su sada promenili klupske boje™, pa se nadam da će proraditi ... A obojici je sasvm fino pala cena :(

Edited by Lezilebovich
Link to comment

@nbgpa Kutinju makar raspored ide na ruku. a i Everton ima pokoju dobru utakmicu pred sobom pa se mozda Miraljas pokaze.ja bih liferovao Silvu (ko sto i jesam) pre nego sto mu opadne cena. ni pre povrede nije bio u formi, Sitiju ne ide dobro, raspored im budjav...edit. glupav, pobrkao igrace

Edited by malkin
Link to comment
Otkud znam, los si, ne izjasnjavas se nikad, ne slavis pogotke kao npr Tolaa™ :fantom:
:unsure: Uvek je lepo videti da me se rivali toliko plase da sanjaju i/ili umisljaju moje pogotke i proslave.Inace, necu biti u minusu u ovom kolu. Mada uvek imam opciju da restartujem ligu kad vidim da gubim. :fantom: Gusto protiv 25. maja, +5 za njega, igrac vise za mene.
Link to comment
:unsure: Uvek je lepo videti da me se rivali toliko plase da sanjaju i/ili umisljaju moje pogotke i proslave.Inace, necu biti u minusu u ovom kolu. Mada uvek imam opciju da restartujem ligu kad vidim da gubim. :fantom: Gusto protiv 25. maja, +5 za njega, igrac vise za mene.
Kako li sam dosao na ideju da ce Nani igrati... :naughty:
Link to comment
:unsure: Uvek je lepo videti da me se rivali toliko plase da sanjaju i/ili umisljaju moje pogotke i proslave.
Sarkazam ofkors, treba imati pogotke da bi ih se moglo slaviti :fantom:Svaka cast za ovo kolo, skoro k'o ja :lol:Btnj™ nije mi se izgleda primio™ katanc na CFC tako da sam na samo 115.
Link to comment
Kako li sam dosao na ideju da ce Nani igrati... :naughty:
:lolol: I ja sam se to pitala.
Sarkazam ofkors, treba imati pogotke da bi ih se moglo slaviti :fantom:Svaka cast za ovo kolo, skoro k'o ja :lol:Btnj™ nije mi se izgleda primio™ katanc na CFC tako da sam na samo 115.
Ma znam da jos imas nocne more od moje setnje ka tituli prosle sezone. :fantom:
Link to comment

Nije lose za subotnje popodne: 49 pts +3 (zamena)+ Dzarvis, Boni, Nolan protiv Ubi Bobija koji ima 40 pts + 6 (zamena) + Boruc, Lamber.Na pogadjalici 115 pts, od kojih na Totenhemu 90.Sve u svemu, ja vise nego zadovoljan

Edited by San Epifanio
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...