Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

WBA mi golom u 92' izbija cetvrti tacan rezultat u 7 utakmica :isuse:125 za sad i katanac na CFC-u.Sto se tice fantazija Begovic je pobedijo™ :Hail: i ja zajedno s njim jer sam ga ostavio iako igraju protiv 'mocnog' Grada™.Rietheru pokvaren CS golom u 92' nazalost... veznjaci nikakvi sa 2, 2 i 3.Uolkot mali govnar je na izlaznim vratima™ i ne izbacujem ga samo zato sto ga mnogo neprijatelja ima a cim ga sutnem razigrace se govnar mali.Napadaci sjajni, Bentekara™ opravdao povjerenje™ a inkvizicija™ izdominirao,

Link to comment

Naravno kada igra protivu mene. Nacisto sam ga prestravio... like a frightened turtle :fantom:*jel moguce da ce Tekara da dobije bonusa tri? :lol:

Edited by nbg4ever
Link to comment

Ovo kao kad Garac objasnjava Iki, kako ce da srede Poparu..."Gospodine! Iza vas je jedan ludak, ispred vas je drugi ludak! Nalazite se, takoreci, u ludackom sendvicu, gospodine Popara!"Elem, 32p + bonusi + 5 igraca. Zabaleta dobar transfer, iako sam bio impulsivno reagovao, samo da se resim pacova.Sad cekam Kolmena, Miraljasa, Boruca, Nolana, Koutinja. Svako kolo gde Persi ne izdominira, prakticno znaci garantovanu zelenu strelicu, a u h2h-u sta bog da.

Link to comment

E? Igram, kako ne igram. Pogodio tacne na Manc i Tot, razliku na Arsenal. Ostalo omasio.*dodali asist Barfi, tako da je on sad na 3bps >_>

Edited by nbg4ever
Link to comment

U random ligi lik ima Colemana i Bainesa a ovom drugom je dao i traku :isuse:Nevjerovatno sta se meni desava tamo i sa kakvim fantomima sam upao u ligu. Prvo kolo izgubim sa 84 boda, u drugom me unakazi Frejzer fakin Kembel i sad ovo...

Link to comment
Elem, 32p + bonusi + 5 igraca.
ja 55p bez bonusa a treba jos Pablo i Minjole da mi igraju.kad je klasik u pitanju, sta se racuna kao dobar gw skor? rvp© nije sasvim opravdao ocekivanja kao ni Volkot, al nesto kapiram da treba da budem ovim zadovoljan.
Link to comment

Sasvim dobar.Ja cu biti na 48 posle bonusa + Koutinjo, Nolan i Boruc.Sto se sredine tice, mogao sam komotno da je napunem VordPrauzovima i ostalim petodinarcima, nikakve razlike ne bi bilo. Zao mi je Miraljasa, dobro izgleda na terenu, ali 4 kola vec prodje, a on nista.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...