Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Liga evrope je (izmedju ostalog) prosle godine poprilicno sjebala Njukasl. Svonsiju se vise isplati da ispadne. A i Bejl se tako povredioSent from my Nexus 4

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lukaku iskipovan dok nije kasno. Al nam je Murinjo uvalio kurcinu sa njim, biblijskih razmera...
Mada nismo nacisto ni sa Torresom i Ba, obzirom da je Ba poceo tekmu sa Vilom. Upravo to uvodjenje Lukakua moze otvoriti mesto u startnih 11 ako ne bude zadovoljan sa ovom dvojicom (generalno ako nije Drogba u timu sa Murinjom se nikad ne zna :D )
Link to comment

edit: @goofsKoga si uzeo? Ja popularnog™ Bonaru.Moglo bi da bude baš čupavo, ovo mi je prva protiv Van Persija a dosta se oslanjam na Liverpul kome može da se desi da najebe...Zna li se ko će da budu Sitijevi halfovi sad kad se Kompani udesio? Nastasić i Leskot?

Edited by malkin
Link to comment
Pa ja sam ipak pobedio Talaa-u za jedan poen!!! :0.6: I ostvario pobedu sa najmanjim brojem poena. Cekam prvu zlatnu medalju kod Dr.Zoidberga :)
:isuse: Meni je bilo cudno sto je nereseno, jer sam gubila za taj 1 po svim svojim racunicama. Ne znam kome su od tvojih bili smaknuli taj bod. Bas brljaju ove sezone. Cestitam ti.Valjda cu imati bar koji bod do wild card-a... :isuse:
Link to comment

Novo kolo nova sreca, nekom manja nekom veca...Mocni Hal je spreman za prvu pobedu u sezoni, kao i prodor u prestizni klub " polumilionera", tj u prvih pecto iljada overall :Hail:Sent from my Nexus 4

Link to comment

Kad bre zaključavaju izmene? Mislim da mi Rikju ostala traka, a baš sam razmišljao da promenim na Miraljasa ili Kutinja...

Edited by bob loblaw
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...