Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobićeš titulu zlatnog gubitnika kola, bez brige :DKako stvari stoje sa bonusima sada, Benteke dobija 3, Lampard??? 2, i Ivanović 1

Edited by DrZoidberg
Link to comment
Izgubicu sa skoro 80 bodova hahahhah, fantaziju jebem li ti majku :isuse: .
Sa 3 bonusa za Baneta bice nereseno, ako Benteke zabode bar 1 bonus dobio sam...U svakom slucaju, carski dvoboj, prepun preokreta :) Gde je DrZoidberg da opeva ovu bitku epsku :cry:A tu si :D Edited by pantelia
Link to comment

Mislim da ti Benteke uzima 3 bonusa, mene ubio Koscielni les sa crvenim kartonom. Inace da naglasim bio je ovo pravi muski, Persiless dvoboj !

Link to comment

Konacno gotovo...:)Bane ce samo 1 poen bonusa dobiti, svejedno, prva pobeda...Cestitke Zpki na neizvesnoj borbi...Ne kapiram zasto Hazardu ne pripisu asistenciju, bar zbog classica mi treba...

Link to comment

Ma, nema nista od takvih asistencija vise. Nova pravila. Ni Dzeko nije dobioThe good: Soldado, Ziru, Ivanovic, Boruc, SilvaThe bad: Rac, Azar, MertesakerThe ugly: lukaku.png

Link to comment

Izgleda da sam nekako, uprkos svojim proracunima, ipak izvukla nereseno. Hvala Debuchy-ju na zutom kartonu. Ocajno kolo, samo 4 igraca sa vise od 2 poena.LeBrone, krecem i ja sa -4.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...