Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znam da neces :)

 

Ali nisam ja Praslin pa da idem -40, ovo mi je drugi put da sam napravio transfer viska ove sezone.

 

Male su mi sanse, ali ako Everton zataji, bice cupavo.

Link to comment

Исекао си ме живог, морао сам да проверавам да се нисам нешто зајебао и отишао -40. 

 

Срећом, ситуација је под контролом: регуларних -8.  :fantom:

Link to comment

Cini mi se da ce Zoki, nakon sto je izjednacio mojih -4, imati svih 11 duplih protiv mojih samo 8, tako da nece vec od mene dobiti brodsku kartu u jednom smeru.  :cry:

Link to comment

Kod mene 9 duplih + Azpi i Hazard i nula izmjena.
Zadovoljan sam timom i necu da mijenjam na silu zbog jednog meca u kom sam i bez toga u prednosti.

Link to comment

Cini mi se da ce Zoki, nakon sto je izjednacio mojih -4, imati svih 11 duplih protiv mojih samo 8, tako da nece vec od mene dobiti brodsku kartu u jednom smeru. :cry:

Još od onog okrnjenog kola ubacujem igrače za ovaj gej vik, videćemo :unsure: Biće verovatno 10 duplih, razmišljam da ostavim Adebajorčinu..

Link to comment

Treba mi preporuka za defanzivca iz West Hama. :)

Nije bitno koliko košta, niti da li ima šanse da da gol/napravi asistenciju. ;)

Najbitnije je da odigra 60+ minuta u oba meča ovog duplog kola, osim naravno, u slučaju eventualne povrede u nekom od mečeva.

Vidim da se tamo neki bivši standardni vraćaju iz povreda, tako da nisam siguran kako će izgledati postave i da li će biti rotacija.

 

Bitno je da bude iz WH-a, jer nešto imam osećaj da će tu biti bar 10-ak poena od odbrane u ovom duplom kolu. :D

Link to comment

Ако сам зајебао њега, зајебао сам и себе.

 

Колинс и Томкинс су ризични због повратка Рида, ту је ротација гарантована. Леви бек је популарна Линда Мекартни и он је закуцан од повреде О'Брајана, али је на прошлој текми Пабло Армеро, леви бек на позајмици из Наполија, одиграо првих 8 минута и постоји могућност да ће Дебели Сем да му да неки минут у следеће две текме, а на клупи као запета пушка чека млади репрезентативац Потс, миљеник публике и такође леви бек.

 

Демел нема алтернацију на десном беку, пропустио је само четири утакмице од почетка првенства, а када је био стартер на клупу је отишао 5 пута: четири после 60. минута а једном у 57. минуту.

smile.gif

Link to comment

Al si se rapisao :D

Trolujem ja malo, plasim coveka. Mada, ziva je istina da je WHU odbrana minsko polje. Zato Adrian na golu i mogu da nakrivim kapu

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

E, ovako se spremno ulazi sa znanjem u svako kolo. :Hail: :hail:

 

Zbog toga ću ja bar još jednu sezonu tavoriti u Champppionshipu, dok ne naučim ovo kako treba. :(

Link to comment

E, ovako se spremno ulazi sa znanjem u svako kolo. :Hail: :Hail:

 

Zbog toga ću ja bar još jednu sezonu tavoriti u Champppionshipu, dok ne naučim ovo kako treba. :(

Pridruzice ti se i Prslin, toliko o znanju :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...