Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

 prekombinovao sam  ovo kolo, prvi put nemam jasno podeljene startere, klupu i kapitena, nego moram ja da odlučim, znači siugrno sam nešto zasro

 

Da nisam dirao kapitena uzeo bi bod. od prvenstva sam se i onako oprostio <_<

 

 

U finalu kupa 56-44 protiv Partizana

 

Na putu do trofeja eliminisana 4 prvoligaša i prvak nba

 

 

KUP JE NAŠ  7542.png

Link to comment

Svaka cast :Hail:
Ladno bi kup bio nas da Azpilicueta ima mozak.

Inace ocajna organizacija kupova na PPP, organizatori nezainteresovani, na forumu atmosfera nikakva, prvoligasi se ucutali svi kad je bilo jasno sta im se sprema :fantom:

Link to comment

Igram fantazi godinama, ali ne znam odgovor na ovo pitanje.

 

Za Kompanija pise ovako "Suspended until 25 Mar" pa da li sme da igra 25.3. ili ne?

Link to comment

Kakva borba u Championshipu, 4 tima sa po 60 bodova :Hail:

 

ipak asist?

  • Suarez Assist. We are aware than an assist was not added for Luis Suarez in relation to Liverpool's first goal. While under normal circumstances no changes would be made an hour after the final game of the day has passed, following consultation with Opta, it appears that usual guidelines had not been followed and the assist was omitted from initial feeds. This is currently being rectified and the correct assist and any other points associated will be updated in the game shortly. We apologise for any confusion caused.

Jos mu i 2 bonusa dali :lol:

Edited by Feindouno
Link to comment

Ja podesio tim relativno dobro, tj. koliko su sredstva dozvoljavala, ali mi ostali kapiten i vicekapiten od prošlog krnjeg vikenda. :(

Mada se to moglo ispostaviti kao dobro rešenje da Čelzi nije primio gol. Ovako, Aspilkueta 2x2. :/

Sa ovih Suarezovih novih 5 poena solidnih 53 boda. :)

Kao 6. u Champppionshipu, nastavljam poterom za četvorkom ispred mene koji svi imaju po 3 poena više. :D

U sledećem (duplom kolu) idem na megdan 7-plasiranoj Wigan Petoletci sa praktično 20 igrača, a ako Aguero prohoda, onda i 21. Samo pomenuti Cezar neće biti dupli. :)

Edited by DrZoidberg
Link to comment

Gerrard mi doneo pobedu. Da je pogodio i treći, bilo bi opuštenije gledašnje poslednje tekme, ali može i ovako :)

 

 

 

Kakva borba u Championshipu, 4 tima sa po 60 bodova :Hail:

 

ipak asist?

  • Suarez Assist. We are aware than an assist was not added for Luis Suarez in relation to Liverpool's first goal. While under normal circumstances no changes would be made an hour after the final game of the day has passed, following consultation with Opta, it appears that usual guidelines had not been followed and the assist was omitted from initial feeds. This is currently being rectified and the correct assist and any other points associated will be updated in the game shortly. We apologise for any confusion caused.

Jos mu i 2 bonusa dali :lol:

 

 

izgubio sam :(

Edited by Lezilebovich
Link to comment

izgubio sam :(

 

:( A i mene je bila obradovala tvoja pobeda, jer je to ostavilo i 25. maj iza mene. Ovako opet ide ispred, ali nema veze, i pored toga u ovom kolu rezultati koji meni prilicno odgovaraju.

 

Pobeda nad direktnim konkurentom i porazi jos nekoliko bitnih rivala i sad sam na 7 poena od zone ispadanja. :)

Link to comment

dok slavim tri meseca od kako sam poslednji put osetio gorčinu prvenstvenog poraza, gledam tim i polako shvatam da, ako se izuzmu povrede, još samo možda 1 ili 2 transfera mi trebaju do kraja. 

naravno, ako titula bude overena, u gw37 ću da uđem sa debelim minusom kako bih temeljno pripremio tim za pobedu nad škvadrom sa Floride u poslednjem kolu...

Link to comment

http://parapsihopatologija.challonge.com/PPPKup1314
 
 

 

Supreme Champion:

leteci magarci



Worthy Adversary:

"Ko voli Partizan.."







3rd place tie:

Miami Heat
Topolice UTD



5th place tie:

Morževi Junajted
Sunderland
Argentina Everton
Spojlerovci Lic



9th place tie:

SParksenal F.C.
Dabogda crko Tot'ham
FK Pastir WBA
ФК West Ham
neugodan Aston rival
Chivot pisu rumuni
Lezilebovic City
25_maj (Crystal P)



17th place tie:

Wigan Petoletka
Pantelia Noricjebeni
Cardiff Black horses
Ultimo Beer Addicks
Misirke of Fulham
Liverpool UC FC
CuvariTradicijeSwans
Surdilovic Ltd
Металлург Шеффилд
Sokolovici ManUTD
Tutanj City Bolton W
Stoke Boys Banjica
bobi wan kenobi
Buljaricki NoviZamak
To Hull and Back
Trotters Inc. Sotone

 






 
 
cestitke drugu muslinu

Edited by Timmi
Link to comment

Ja vezao 2 poraza od direktnih konkurenata za prolaz. Lose za sad, ali sad mi sleduje nekoliko utakmica protiv timova iz donjeg dela tabele pa uz jedan kiks konkurenata se vracam u prva 3 koja vode u visi rang. Cestitke Fei na pobedi, bice vatre do poslednjeg kola.

Link to comment

Ja vezao 2 poraza od direktnih konkurenata za prolaz. Lose za sad, ali sad mi sleduje nekoliko utakmica protiv timova iz donjeg dela tabele pa uz jedan kiks konkurenata se vracam u prva 3 koja vode u visi rang. Cestitke Fei na pobedi, bice vatre do poslednjeg kola.

Hvala  :thumbsup: 

Docekah i ja da igram protiv skuplje ekipe i jos dobijem, za razliku od kojekakvih Kurton City-a od kojih sam gubio.

U narednom kolu se valja osvetiti djubretarima uz nadu da ce ovaj malkin jednom biti koristan i otkinuti neki bod Rumunima.

Od ostalih jedino Morzevi mogu da kiksnu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...