Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Au treba mi Adebajorova 4 poena za pobedu verovatno. Na kraju me zeznuo Stevica sa promasenim trecim penalom.

 

Sent from my HTC using Tapatalk

Link to comment

Šesti, sedmi sam. Šta hvali? :fantom:

 

*Kurac, igra Adebajor.

Tri boda, Behemote. Posto me u zivotu odrzavaju iskljucivo idiotluci tvojih igraca, jedino sto mi preostaje je da se nadam zutoj karti doticnog, ili promasenom penalu.

Edited by nbg4ever
Link to comment

Nista™.

Nadasve jadno kolo. Mata postavlja nove granice beskorisnosti u odnosu na ulozena sredstva.

Odoh da spavam, kako bih bio spreman za izbornu noc. S pravom ocekujem da me moj tripl transfer Snod > Hadlston / Ade > Aguero / Aguero > Lukaku sutne u mosnice do kraja veceri. Pozdrav

Link to comment

Odlicno, njega niko nema.

Ponavljam, Prslin je prodao Gerrarda :lol:

Јок, него ћу да чувам шабана који онолики гол сваких мало промаши.

Link to comment

Šesti, sedmi sam. Šta hvali? :fantom:

 

*Kurac, igra Adebajor.

Tri boda, Behemote. Posto me u zivotu odrzavaju iskljucivo idiotluci tvojih igraca, jedino sto mi preostaje je da se nadam zutoj karti doticnog, ili promasenom penalu.

Uh uh racunao sam 5 poena za Stukija i eventualni bonus. Sad tek vidim da je on dobio zuti a od bonusa nista, tako da mi 2 poena Adebajora donose pobedu :)

 

Sent from my HTC using Tapatalk

Link to comment

Jos +15 na pogadjalici, opet sam samo ja iz vrha igrala na Arsenal. :wub: Preskacem Feija na 2. mestu.  :fantom:

 

E: U stvari, samo ja od svih u ligi sam igrala na Arsenal.  :misko:

Edited by Naa
Link to comment

Na kraju izgubih zbog kartona Staridža nakon završetka utakmice. Meh... easy come, easy go

To je prava prvenstvena™ utakmica.

 

Iskren da budem, ne pamtim da sam skoro strepeo ovoliko zbog fantazija, narocito pred kraj Tot-Ars kad Adebajor nije smeo da dobije zuti da bih pobedio.

 

Malo srece za mene na kraju moram da priznam, mada je bilo srece i za tebe na pocetku kola.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...