Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

54pts + Kompani i Jaje.Kakva borba sa Baba Ji-em vodim 54-53 a njemu sutra Azar i Dzeko.Meni ostao Bacuna na klupi a njemu Bardsli sa 10pts.

Edited by Moća
Link to comment

Са Дуцом тренутно 41:31, рачунајући и бонусе (3 Стариџ, 2 Кошелни за мене; 1 Сања за њега) и поене које смо изгубили због додатних трансфера (он 4, ја 12). Сутра за мене играју Силва и Азар, а за њега Јаја, Коларов и Асплиликуета. Највећи страх ме неко од ових Дуциних не заигра па да му са клупе као трећа замена уђе Колбак са 12 поена. :isuse:У сваком случају, пресрећан сам што и са -12 уживам у борби до понедељка увече. :ss1:

Link to comment

Uf, bices na iglama zbog Kolarova (manje) i Azpija (vise).Kolarov i ako ne startuje, 90% ce uci. A Azpilikueta... na netu se nesto "suska" da ce Kol dobiti prednost. Ali mislim da je Murinjara raskrstio sa njim i da mu nece davati sansu do kraja sezone (osim na kasicicu), a nakon toga pedala.Sranje, ostade Santi bonusa bezJbte, dovoljno da na kraju uputi dva losa pasa i ode nagrada :thumbdown:Malkine, kao sto rekoh...2014-02-021786.jpgJuce je procenat kapitena za top 10k bio 1%

Edited by nbg4ever
Link to comment

Jedina nada mi je neigranje nekog od dva navedena debila, al to ti rece Kolarov ako i ne pocne uci ce u nekom momentu, sto je i najgora opcija. Azpi je ove nedelje izasao u sezdeset i nekom i taj deo mi daje neku nadu da je ili povreda ili da Mou nijebio zadovoljan istim. U svakom slucaju hvatam se za slamcicu i svi su izgledi da sam poduvao. Ocajno ocajno kolo. Jebo me Runi pre svih u paketu sa Mojesom i Unitedom, a i Praslin je ubo sa svojim transferima, Sturidge ce mi ocigledno doci glave.I ispravka Prasline, imam 31 bez oduzimanja ona 4 tako da me sisas 14 razlike. Tesko da me i Colback moze spasiti.

Link to comment
Razbi me Zoki. Naravno, Kardif je prougrao tek kada je Vitingem izasao. Sesti uzastopni poraz, Championship here I come!
Nisam hteo do sad da se javljam, zbog malera, sad je lakše... :D Doduše, imaš šanse, Oscar da uvali 2 komada i 1 asist, naravno 3 bonusa i eto ti... :unsure:Dobrodošao u borbu za opstanak, ovde je najbolje zezanje!!! :naughty:
Link to comment
:lol:
pa sitijev klinšit se podrazumeva. Murinjo će da primeni big semovu strategiju od prošlog vikenda i parkiraće autobus a za čelski ionako nema ko gol da da. na kraju ćeš da pobediš tačno za Škrtelov bonus poen, mmw.
Link to comment
Samo Tolaa™ neznalica nije igrala 2-0 na Arsenal :lol:+80 na toj utakmici, 5 na svim ostalima...
Pa moram tako ako hocu da imam ikakve sanse da stignem. Ako igram isto sto znam da ce svi igrati, tako nema sanse da smanjim razliku. Ovako mogu bar da pokusam, pa ako uspe, uspe, ako ne, ne gubim mnogo, isto mi je ako na kraju zavrsim 5. ili 10.
Link to comment

U ovom nasem superkupu svelo se na duel Yaya vs. Hazard. Nego, kako vam se cine sanse Nastasic (cije su sanse da zaigra zanemarljive), Hazard i 11 bodova viska VS. Terry, Yaya, Hazard i Oscar u ovom njihovom overall kupu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...