Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

A sto volim kad Suki ima ovako mrsav ucinak, pa ga jos zacini zutom kartom <_<Al ajde, bar ce biti 3 bonusa za kolegu (valjda, pu pu). Ajmo sad, Arsenalovci. Make me proud!

Link to comment

osim onih koji ga nemaju. ja već drugu nedelju igram protiv ekipe kojoj Suki nije kapiten. a vidim da bar još dva tima iz vrha naše lige imaju nekog drugog za kapitena.kapiram da je i dalje najpopularniji © izbor, ali nešto nisam više ubeđen da ga baš svako bira.

Link to comment

Malkine jbte, pa sam si rekao da ti je i overall plasman bitan. A tu ga 90+% ljudi u prvih 100k ima za kapitena.Meni je do jaja ovako, pravim razliku na drugim igracima. Samo mi Suki i Azar u napadu imaju neki ozbiljan ownership. Svi ostali su diferenslI jos nesto - imate onaj blog "FPL discovery" gde se rade skoro pa lajv statistike za aktuelno koloSent from my Nexus 4 using Tapatalk

Edited by nbg4ever
Link to comment

Једини резултат који ми не одговара је 0:0. Трчите у кладионицу, ово је практично дојава.

Link to comment
Једини резултат који ми не одговара је 0:0. Трчите у кладионицу, ово је практично дојава.
A Malkinu bas to odgovara, pa slobodno pojacajte ulog :fantom:
Link to comment

Prvo da čestitam Malkinu za pobedu u prethodnom kolu. Bilo je više nego zasluženo, mada sam ja lično zadovoljan poenima i (konačno) Wild cardom.Inače, pokušavam da eksperimentišem sa tim da ne stavljam Suareza za kapitena, kako bih eventualno uspeo da se izdiferenciram u odnosu na ostale. Mada to uglavnom ne ide. :DProšlo kolo me je sprečio autobus West Hama, a sad sam u minut do (pola) 12 izmenio povređenog Aguera za preskupog vPersija i delimično uspeo u nameri. 7x2+4=18, umesto 2x4+7=15, što i nije prevelika razlika za rizik.Sad bi me obradovao neulazak Gnabry-a, pa da njegovo mesto popuni Johnson iz Sunderlanda sa 8. :)

Link to comment
Malkine jbte, pa sam si rekao da ti je i overall plasman bitan. A tu ga 90+% ljudi u prvih 100k ima za kapitena.Meni je do jaja ovako, pravim razliku na drugim igracima. Samo mi Suki i Azar u napadu imaju neki ozbiljan ownership. Svi ostali su diferensl
ne kapiram, pa i tebi je Suki kapiten. samo htedoh reći da možda postoji neki trend, makar i vrlo mali, otklona od Sukija kao kapitena. ali uzorak mi je prilično bijedan.ja baš i nisam naučio da razmišljam u tim diferencijalima™, nego gledam kako da skupim što više poena i tačka. neće baš svi da naprave isti tim ko i ja.
Link to comment
ne kapiram, pa i tebi je Suki kapiten. samo htedoh reći da možda postoji neki trend, makar i vrlo mali, otklona od Sukija kao kapitena. ali uzorak mi je prilično bijedan.ja baš i nisam naučio da razmišljam u tim diferencijalima™, nego gledam kako da skupim što više poena i tačka. neće baš svi da naprave isti tim ko i ja.
Pa naravno da mi je kapiten :lol:Ali je i svima onima oko mene, tako da mi vise znaci ova asistencija Kazorle koga ima 130.000 ljudi, nego 55 poena Suareza koga ima 1.600.000.Jednostavno, Suarez je kapiten vecini po difoltu i kao takav je nebitan za skor. Osim ako bas nisi baksuz, pa igras u h2h-u protiv nekoga ko ima (lupam sad) Miraljasa za kapitena. Nije to Persi od prosle godine, kome je ownership u startu bio manji jer je kostao odmah 13m.@DuccaPraslin ce te dobiti sa -12? :huh:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...