Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Fino. So, Mata, Adrian. Jos ako Mata dobije ova dva bonusa, puna kapa. Pogadjalicu pogodio dva Sanderlend i tacne za Kardif i EvertonSent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Razbi me Zoki. Naravno, Kardif je prougrao tek kada je Vitingem izasao. Sesti uzastopni poraz, Championship here I come!edit: sad gledam istoriju izmena, u proseku u zadnjih 10 kola sam imao po 3 crvena igraca.

Edited by pantelia
Link to comment
25 poena od 8 igrača. ovo mi je najgore kolo još od pete nedelje kad se Benteke povredio a umesto Volkota i RVPa mi ušli Jedinak i JWP.
Protivnik osvojio 14 sa desetoricom?
Link to comment

samo se ti smej, meni nije uopšte smešno kad imam ovakvo kolo tri (3) dana nakon wc-a i ulaska ispod 100,000 u ouveralu.imam ja i druge ambicije osim dominiranja Čempppionšipom. :fantom:

Edited by malkin
Link to comment
Tolaaa me vodi 5 i ostalo je jos Azar vs Negreda.
7 nakon Matinog bonusa, kako sada stvari stoje. Valjda nece Sitijevci pustiti Azara da poludi.Na pogadjalici pozitivna nula. Kako je bilo krenulo, delovalo je kao duboki minus.
Link to comment

Lempron vodi u ovom kolu za pametnije iskoriscen katanacBilo bi lijepo da dzoker ne propadne sutra kad sam dosao do 20 bodova konacno, ostalo manje-vise, tu smo svi™

Link to comment

Fun fact - do proslog kola, poslednji klin golmana mi je bio Borucov (poslednji pre povrede). Dakle, jedno 12-13 kola bez klina. Sad imam tri u dva kolaSent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Bentekeova asistencija jedino vredno pomena. Sreca te Januzaj nije ulazio, eto mi Ki sa 3 boda :isuse: Valjda ce sutra Sterling-Suki ugurati nesto, pa u pon. YAYA-Zabaleta

Link to comment
7 nakon Matinog bonusa, kako sada stvari stoje. Valjda nece Sitijevci pustiti Azara da poludi.Na pogadjalici pozitivna nula. Kako je bilo krenulo, delovalo je kao duboki minus.
Steta sto sam se zeznuo za Santona, inace bi bilo neresno i samo 1 na 1 u ponedeljak za pobedu :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...