Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

78pts najvise u ovom kolu u PPPremiershipu a vidim da ni u Championshippp-u nema niko vise :fantom: pobeda nad kraljem za skok na 8. mesto.Moze taj kup od 32 igraca.Vidim Fei ce da ostane i dogodine u Championshipp-u :lolol:

Link to comment

Cester i Lukas out po 8 nedelja :( Ceka se Colemanova povreda. Kad dodam da Nastasic ne igra a da sam vec na -4 ne znam da li je pametno da igram sa jednim ipo odbrambenim ili da idem jos u minus ovo kolo.

Link to comment

Druze, jel taj predlog za Ligu1 proistekao iz osecaja da ces zavrsiti u Sheep-u dogodine, pa cisto da mu das na znacaju malo ^_^ ... U nasoj Veso ligi ima nas petoro, a s obzirom da ti i ja imamo pravo da po jednog uclanimo u Ligu 1 iduce sezone, to znaci i da ce jedan od njih izvisiti, a stoga mozda malko i naljutiti...Recimo da ti kao osnivac Lige imas pravo da ubacis dvojicu i time bi resili stvar...Ionako su idealni za Ligu 1 , aktivni a nemaju pojma.

Link to comment

Ma ja mislim da je Praslin tu bacio buvu od dosade. Em ga dugo nije bilo na forumu, em covek ne igra FM14.edit: Moco stvarno si "pedere Rumunu"

Edited by John Coltrane
Link to comment
Nemate već dovoljno liga u kojima igrate sa ortacima?
Биће да имамо више ортака него ти. :PНије бува, није од досаде него ми супер борба за опстанак и волео бих да свима буде забавно колико и нама који имамо за шта да се боримо, било за титулу, било за промоцију, било за преживљавање. Да сам у Чемпионшипппу баталио бих Фантази негде око новембра (шатро, али бих се мање интересовао за ту лигу).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...