Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

U Ligi Feminista dobio Wigan Petoletku 15 razlike, u Championshipu izgubio od Ultimo Beer Addicks 7 razlike taman za ono sto sam ostavio Dzonsa na klupi verujuci njihovom infu da ovaj nece igrati tako da polusezonu docekujem kao 12. :isuse:.A jel ne postoji mogucnost klasicnog Kupa? Kao sto je Naaa pravila preko onog haxbal ali da se ne igra grupno nego samo 1 mec na ispadanje. Napravimo FA kup i pozovemo sve igrace koje znamo, i one koji ne pisu na PPP, da bi kao izvorni FA Kup dobilo na masovnosti :).

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

U Ligi Feminista dobio Wigan Petoletku 15 razlike, u Championshipu izgubio od Ultimo Beer Addicks 7 razlike taman za ono sto sam ostavio Dzonsa na klupi verujuci njihovom infu da ovaj nece igrati tako da polusezonu docekujem kao 12. :isuse:.
čekaj bre, kako polusezonu--već smo dobra tri kola zagazili u drugu polovinu.mene si dobio u kupu, čestitam!
Link to comment
A jel ne postoji mogucnost klasicnog Kupa? Kao sto je Naaa pravila preko onog haxbal ali da se ne igra grupno nego samo 1 mec na ispadanje. Napravimo FA kup i pozovemo sve igrace koje znamo, i one koji ne pisu na PPP, da bi kao izvorni FA Kup dobilo na masovnosti :).
Na ovom sajtu gde sam pravila ovaj nas kup postoji mogucnost da igra do 128 timova, isto kup varijanta kao ovo sto sam pravila sa 8, tako da moze, ja sam voljna da ukucam svih 32/64/128 timova i ko zna koliko rezultata. :) Samo da imamo bar 64 tima, ako ne 128, to bi bilo sjajno.
hocemo li da pravimo kup za 32 najbolje ekipe (20+12)? prijave automatske, nema nosilaca.
Ja sam za, samo da sacekamo da zavrse ova 2 kupa (od kojih je samo moj pravi), pa onda.
Link to comment

Hm, meni je to sa barazom malo sumljivo™ sad.Cini mi se da je verovatnije da ce 4. i 5. iz jedne lige imati vise poena nego 16. i 17. iz neke druge. Mislim ne mora da znaci naravno, ali mi se cini da kod nas nije prevelika razlika u poenima izmedju Premiershipa i Championshipa.

Link to comment
Hm, meni je to sa barazom malo sumljivo™ sad.Cini mi se da je verovatnije da ce 4. i 5. iz jedne lige imati vise poena nego 16. i 17. iz neke druge. Mislim ne mora da znaci naravno, ali mi se cini da kod nas nije prevelika razlika u poenima izmedju Premiershipa i Championshipa.
pa dobro, to samo znaci da su ti iz championshipa zasluzili da igraju prvu ligu.sledece kolo je 23. sta mislite da nakon 25. podvucemo crtu i prvih 32 igra kup?
Link to comment
Hm, meni je to sa barazom malo sumljivo™ sad.Cini mi se da je verovatnije da ce 4. i 5. iz jedne lige imati vise poena nego 16. i 17. iz neke druge. Mislim ne mora da znaci naravno, ali mi se cini da kod nas nije prevelika razlika u poenima izmedju Premiershipa i Championshipa.
Gresis. Trenutno 16. i 17. imaju 1267 i 1359, a 4. i 5. 1253 i 1247. Ne znaci da ce tako ostati do kraja, ali mislim da je fer da tako radimo baraz. Inace, ovih Zokijevih Mjukijevih 1359 poena bi ga stavilo na 4. mesto u PPPremieru da je klasicna liga.Edit: Moze nakon 25. kola kup za 32.Edit 2: Nije Zoki nego Mjuki koji i jeste 4. u klasiku, sto znaci da ima vise poena i od vodeceg u Championshipu. Edited by Naa
Link to comment
Ja sam za, samo da sacekamo da zavrse ova 2 kupa (od kojih je samo moj pravi), pa onda.
Па овако и Кинези тврде да је њихово право, а у ствари га ископирали к'о ти мене...Но, добро: зар нисмо рекли да финалисти та два купа играју велико финале? Или се можда плашите да пошаљете свог кинеског клона на нашег шампиона?
Link to comment

Mene vise ono tvoje izvlacenje papirica podseca na ono kad mi u kineskoj prodavnici daju racun ispisan na papiricu. Za razliku od toga, moj kup je profi.Naravno da igraju finale, ko je rekao da nece? Taman u 23. i 24. kolu zavrsimo to, i onda posle 25. kup sa 32 tima.

Link to comment

Ma dajte 64 igraca, Liga Kup treba da bude "ogranicen" kao ovaj Pravi i ovaj Praslinov. A ja sam predlozio FA Kup dakle da svi ucestvuju i da se jos pozove neko sa strane ako zafali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...