Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1Mada ne mogu reci i da mi moji ovonedeljni izbori poput Lalane i posebno Negreda i Kolarova nisu doprineli. WC nikad bolje iskoriscen, 31 bod. Cestitke Behemothu, definitivno sam zasluzio da ispadnem.
Hvala!Iskreno kad sam video tvoj tim nisam bio optimista da mogu dobiti. Ali mizeran ucinak tvojuh Sitijevaca i Kabaje su presudili.Sent from my HTC using Tapatalk
Link to comment

Prezivjece ipak"Coleman felt his hamstring a little bit and we will assess him," said Everton manager Roberto Martinez."We'll give him a good 24 hours before we make any conclusions."

Link to comment

Честитке Дабогда црк'о Тотенхему, имао сам победу до 15 минута пред крај синоћне утакмице, али ризик дуплирања Евертонове одбране се није исплатио.Три пораза за редом у кључном делу првенства чак и после искоришћеног вецеа, мали број бодова, грешке у избору играча... Навикавам се лагано на идеју играња у Чемпионшипппу следеће године: не зове се случајно мој тим ФК West Ham. :isuse:У том смислу, имам један предлог па да га ставим на јавну расправу.Борба за опстанак је у Пппремијеру интересантнија и од борбе за титулу. Једноставно, више је тимова у игри и апсолутно нико није одустао. Због тога ми се чини да би требало да на сличан начин освежимо и Чемпионшиппп. Предлажем да се од следеће године број тимова у Чемпионшипппу смањи на 20 (из лиге би испала последња два ове године, ионако неактивна), као и да направимо Лигу 1. Очигледно је да немамо довољно људи на форуму да попунимо ту лигу, али је очигледно и да сви имамо и неке друге лиге у којима играмо са својим другарима. Предлажем да сви активни играчи у тренутно активним лигама добију по 1 позив који могу да уруче особи по избору. Сви ти новопридошли би следеће године ушли у велику Лигу 1. То би значило и да од следеће сезоне из Чемпионшипа испадају неки тимови (да ли по истом принципу као и из Пппремијера или неком другом, предлажите), а да из Лиге 1 напредују у Чемпионшиппп неки тимови. Кажем "неки" а не "најбољи" пошто бих увео принцип као из шпанских лига где се у нижим такмиче и Б тимови: ако неко жели да му тим уђе у Чемпионшиппп мораће уз добар резултат у Лиги 1 да се учлани на форум и почне да постује на овом топику. Шта мислите о овоме? Толаао, спреман сам чак и да размотрим твој предлог пошто волим да се смејем њиховој наивности и општој неозбиљности.Резултати полуфинала The Fac up: Sunderland 59 - 37 Miami Heatbobi wan kenobi 53 - 66 CuvariTradicijeSwansВелико (полу)финале:Sunderland - CuvariTradicijeSwans

Link to comment

Ceo donji dom je izgubio osim 25_maja koji je mene dobio... :isuse: Imao drugi rezultat u kolu pa mi jakih™ 66 poena nije pomoglo... Bar budžim overal jer će izgleda svaki bod da znači u borbi za goli premijerligaški život.. :unsure: :D

Link to comment

Znam da je pisalo negde ali da sad ne kopam po celoj temi, kakve su trenutne propozicije za ulazak u PPPremier, prva 3 iz Champpionshipa ili??? Inace za sledece kolo bice dobro ako skrpim 3 odbrambena, Nastasic standardno ne ulazi (zasto?), Coleman, Chester povredjeni, ostao sam sa Koscielnim i McNaughtonom ako bude igrao :(

Link to comment

3 ulaze direktno i "baraž" gde učestvuju 16. i 17. iz Premiera i 4. i 5. iz C'shipa, dva sa najboljim overalom idu/ostaju u PremieruПослато са ALCATEL ONE TOUCH 7025X уз помоћ Тапатока

Link to comment

Прва 3 из Чемпионшипппа аутоматски, а 4. и 5. ако имају више бодова од 16. и 17. из Пппремијера.Има Зоки добар предлог за Лига куп следеће године, стартовали би са њим 8 кола пре краја у обе лиге и тако учинили занимљивим и борбу у средини табеле.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...