Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Volkot veliki car! :)Pogadjalica jako zanimljiva koliko sam uspeo da vidim...u danasnjim utakmicama dosta poena...mada ima i nekih iz vrha sa minusom danas...:)

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stvari dolaze na svoje mjesto :fantom:Dobio sam u 2 lige i (ako Runi bas ne podivlja) u kupu, dakle Praslinovanje™ se isplatilo. Naravno od doticnog sam izgubio po ko zna koji put uzastopno ali to je bilo ocekivano.

Link to comment

Pada lider uprkos -8 ako ga Totenhem mune Evri. Minus je isplatio sam Košelni.Mada bi već pao da nisam u poslednjem trenutku amaterski postupio prilikom dileme Jaja ili Santi.

Edited by kralj
Link to comment

Debuchy me jebe :frust::twak: , svaka mu čast. Kada mi igra, onda ode u minus, a kada ostane na klupi onda bude dvocifren. Biće :smoris: posle ovog kola

Link to comment

Morao sam u minus 4 da sakupim 11 igraca, doveo Sanju i Kokija (9+7 :ziga:). Ne podivlja li Runi, gubim od djubretara posto lik ima Jussija na golu (asist :lol: ) a fix mu ulazi i diame (6 za 55 min...) dok meni igra brat adnan a ostao mi na klupi Baker :fantom:

Link to comment

zajebato. ako Soldado da gol, dobiće me tim koji nije napravio transfer od početka novembra i ima Van Persija kapitena.jebeš ga, njemu sede Jaja i Oskar u veznom redu, a meni Barkli i Ki Sung-Jung.

Link to comment

"djubretare" sam razvalio ko kantu - uz pet zutih kartona + Fer zuto-crveni + minus cetiri. brat adnan delivered. bice gusto kad izadju bonusi edit: ulazi mu diame, gubim :isuse:

Edited by Dziber
Link to comment
:lolol:^edit:
I ja kazem da staju posto ocekujem da izmedju mene i tebe bude bar 5 mjesta razlike a sad su samo 2 :fantom:
Sviraj kraj sudija!Tolaa™ :smoris: Edited by Feindouno
Link to comment
Sviraj kraj sudija!Tolaa™ :smoris:
Ja sam komesar lige, samim tim i sudija, sviram kraj kad ja hocu. :fantom:Danas je ipak najbitnija pobeda nad Mocom, nesto sto ti neces imati prilike da uradis ko zna do kad.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...