Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Po physioroom-u, Runi ima dobre šanse da zaigra, Morison late fitness test, to pišu i za Volkota (danas prvi put pročitao da ima neku manju povredu) Žiru skočni zglob ali se ne očekuje dugo odsustvo, Bane isto tako.. I Paulinjo više od mesec dana ali za njega nas baš briga, jel tako malkine ?! :lol:Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk

Link to comment

Ja računao Walcotta za kapitena, jer pokušavam da izbegnem Suareza kako god mogu da bi dobio evenutalnu komparativnu prednost u odnosu na protivnike. :) Sad bi mi bilo najgore da čovek uđe na 15 min pred kraj i dobijem 2x1, a Suarez razvali.Prošla 2 kola sam pokušavao sa Coleman-om i drugi put mi se to isplatilo, mada sam išao na to da neće primiti gol i dobiti neki bonus, ali i ovako nije bilo loše.Mada sam i dalje ubeđen da Suarez neće razvaliti Hull, jer su solidno tvrdi u odbrani, već će napraviti 7-8 poena, sad ne znam ko bi potencijalno mogao da donese više.Mertesaker koji mi je veran od prvog kola će teško doći do puno poena, jer očekujem goleadu protiv Cardiffa, pa će bonusi ići napadačima. A možda i prime neobavezni gol, ako budu dobro gurali u napadu. :/Pff, ipak Suarez kapiten. :D Bar se nadam da ću imati 11 igrača za ovo kolo, a za sledeće već može da padne i divlja karta. ;)

Link to comment

Misterija mi Wengerova odbrana a rado bih ulozio u njih. S obzirom da imam 5.4 na raspolaganju, lomim se izmedju Sagne i Koscielnog. Nestot mi smrdi da bi potendijalno i jedan i drugi mogli da budu odmoreni u rotaciji, Sagna nije minuta odmorio tokom praznika, realan mi deluje nastup Jenkinsona, a Koscielni se tek vratio posle pauze, bojim se da Vermalen eventaano opet ne dobije sansu. Jbt sta raditi... :frust:

Link to comment

Pa i oni su ljudi, idu praznici i sve to treba prespojiti u vidu laganih "povreda" ili jurenjem faulova (Silva recimo) kojim bi upotpunili kvotu za suspenziju, naravno u nikad boljem momentu ...

Link to comment
I Paulinjo više od mesec dana ali za njega nas baš briga, jel tako malkine ?! :lol:
vaistinu. bio sam u blagom iskušenju da ga uzmem pred gw19, ali reko ajde da sačekam da vidim šta će Šervud sa njim da radi. dobro ispade.
Link to comment

mrzim Mojesa:

“We need to wait and see,” said Moyes on Rooney at his New Year’s Eve press briefing at the Aon Training Complex. “He didn't train today so we'll assess him tomorrow and see how he is.
edit. Volkot je danas trenirao. Edited by malkin
Link to comment

Menadzerki i ostalim menadzerima zelim sve najlepse u N.G. i to gomilu clean sheetova, :0.6: golova, :thumbsup: asist. i bonus poena, a sto manje promasenih penala, :frust: autogolova, :fur: kartona i izmena u 59. min...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...