Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad god sam igrao pogadjalicu od pocetka do kraja bio sam prvi u ligi, misli o tome.
Pa i vidi se da si istreniran za pola sezone.
i šta vam je uopšte ta pogađalica, gde se to igra i kad/kako mogu da se priključim?
Pogadjas rezultate. Ovde: https://predictor.talksport.com Sifra za ligu je: FD499-WNO Nema veze sto se ukljucujes na pola sezone, ne znaci da ces biti poslednji na kraju, desava se da dosta nas ide i u minuse u pojedinim kolima. Uopste ne bi bilo cudno da na kraju zavrsis ispred Feija.
Link to comment
Imam 1 poen od 3 igraca danas. Na klupi jedan koji nije igrao, jedan koji je povredjen i jedan koji ce mozda odigrati 15-ak minuta. A igram ni manje ni vise nego protiv Lezileba. Gore bi bilo samo da je Yaye kapiten usao na par minuta, ovako postoji nada u Lukakua.
nisam se baš ni ja usrećio, osim što imam Evru koji ja čak i 3 bonusa dobio . Ridgewell je uspeo igrati i dobiti nulu, zamene ulaze sa po sigurna 2 poena. Možda Giroud iznenadi sa nekim golom :)
Link to comment

PhysioRoom.com Ltd (@physioroom) tweeted at 2:22 поподне on нед, дец 29, 2013:#Wenger "I would have loved Mesut Ozil here, but he fell on his shoulder and he'll be out for two to three games." #AFCSent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...