Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cek, pa to sam ja :P A znaci ti si numero uno, kakav takmac da povratim staro samopouzdanje od prethodnih godina.Ko je uleteo, Lukaku i neko u odbrani? Mozda Howard? Ili Coleman... ;)

Edited by ducca
Link to comment

coleman i barkli umesto sesenjona i šoa. uz miralješa, imam previše evertona - ali me nešto kopkalo već par nedelja i onda bolje da ih dovedem, nego da se nerviram kada gledam da imaju dobar učinak kod protivnika ...

Link to comment

Da,da javio se... Praslin. Pustio mi je poruku, ove sadrzine...." Protivnik u ligi otisao u -4, valjda je ocekivao da cu sesti put za redom i ja to da uradim.Dobar je osecaj,sada kapiram kako je svim mojim protivnicima. Ako budes pisao na forumu,molim te poruci mu da mi nisu jasni ti histerici koji idu u minus ;)

Link to comment

Pošto mi je dokurčilo da poslednja 2 kola protivnik ima Kolmena, pa i sad ga ima nbg, jutros mi se po glavi vrzmala suluda ideja da mu dam traku ali sam ipak odlučio da odigram bezmudo sa Sukijem :unsure:Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk

Link to comment

pa jel morao baš danas taj gol, Čestere...igram protiv odavno upokojenog tima cenjenog boba loblaw-a pa sam rešio da napravim mini-wc, otišao 8 poena u minus. valjda neću da ispadnem mnogo glup.

Link to comment
Pošto mi je dokurčilo da poslednja 2 kola protivnik ima Kolmena, pa i sad ga ima nbg, jutros mi se po glavi vrzmala suluda ideja da mu dam traku ali sam ipak odlučio da odigram bezmudo sa Sukijem :unsure:Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
+1
Zadnih 9 kola 7 poraza :isuse:
+1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...