Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali zasto?I moj neprijatelj u random ligi ima Sukija bez trake, Uejn mu kapiten.A Prslin seronja ima i Coutinha.
Možda je razlog što protekla 24 sata imam 39 temperaturu (eto Tolaa, ovakvog čoveka si našla da pobediš..) :D Jebiga, nisam očekivao da će imati učinak, tvrd meč plus je još preleteo pola sveta u toku nedelje Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Link to comment
Ali zasto?
i ja sam sukiju skinuo traku, mislio sam everton prima malo golova, ovaj mrtav umoran i tako to. al' dobro, neka samo meće.Stavio sam Điruu traku, a isto i MoćaSrećom Miralješ nije dobio crveni, a realno je trebao
Link to comment
Ali zasto?
u mom slučaju zbog Aguera. jbg, od danas imam ravno 35 miliona u napadu, mora čovek ponekad da se zajebe... mada protivnik nema Suareza pa se ne sekiram mnogo.
Link to comment
u mom slučaju zbog Aguera. jbg, od danas imam ravno 35 miliona u napadu, mora čovek ponekad da se zajebe... mada protivnik nema Suareza pa se ne sekiram mnogo.
To je ok.Nego, mislis li izgubiti ikad?
Link to comment

ah, gw5, najniža tačka moje ruki sezone... Uolkot i Van Persi automatski zamenjeni (ušli JWP i Jedinak za cela 3 poena ukupno), Vidarin tim satrt na Etihadu, Benteke se povredio posle 27 minuta... dobro sam i tih 26 poena skupio.

Edited by malkin
Link to comment
Nego, mislis li izgubiti ikad?
evo Lukaku, predvodnik protivničke navale i sveže odstranjen iz mog tima, najavljuje šta mi sledi.Romelu bre... mnogo je dobar igrač i baš ga gotivim, ali u prethodna tri kola je dvaput šutnuo na gol, nisam mogao to više da tolerišem.
Link to comment
pa jebemmu kako može Staridž da dobije 2 bonus poena, isto kao Suarez?!
Trenutno stoji da bi dobili po 1 poen, posto Mirallas ima vise BPS od njih. Pretpostavljam da ce to jos da se menja do veceras.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...