Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

auu Bustin njega ima, jel da? onomad je imao stopetsto poena jer mu je Hazard bio kapiten, ako se dobro sećam.
Ma da. Govnar. Uzece 26 a brat Suki 32.I got this™ ako Begovic opet ne da gol posto nam se ostali manje-vise poklapaju.
Link to comment
Ginu svi da namjeste gol Stukiju al ne ide. Tacno bih se objesio da mi je jos u timu a od 4 nije dao nijedan.
srecom, moj protivnik ga metnuo za ©, a meni suarez. sessegnon kao zapeta puška čeka da uđe ...
Link to comment

ja sam počeo dan sa -8 a završavam ga sa 55. otprilike sve što je moglo da mi ide na ruku danas, išlo je. Ravel dao gol, Klajn de fakto klinšit, Minjole najzad klin, Kolmen isto, Suarezbog, protivniku Rodrigez izbegao učešće u sva 4 gola svoje ekipe a odbrana podbacila.ladno vodim 55-23. e ali zato sutra on ima Aguera©, Jaju i Nasrija protiv mog Paulinja i Aguera bez ©. okrutna je ovo igra, jutros se ničemu nisam nadao a sad se već ozbiljno pržim da bih mogao da dobijem. ko zna šta će biti do sutra u ovo vreme...

Link to comment

Ja vodim protiv Hala 9, ako sam dobro izracunao. Njemu je nesto istumban tim do bola, kapiten je Cester koji je crven pa ce Suki da preuzme traku, a u timu je i rezervni golman Sautemptona.Sutra njegovi Remzi i Januzaj protiv Dosona, Merta, Jaje i Paulinja kod mene, pa ako Remzi ne poludi bice to jos jedna pobeda.

Link to comment

Jao Malkine kako kenjas. Sigurno ce Jaja i Nasri da uzmu 20 vise od Paulinja (i to pod uslovom da dupli Aguero uzme 15-ak vise od samog sebe) :fantom:

Edited by Feindouno
Link to comment

kakvu Jaje ima sezonu i na šta liči Pojetova banda invalida, ništa me ne bi iznenadilo -_-Riter gazio i šutirao mladoga Adnana pred kraj utakmice prošle nedelje, debelo zaslužio banovinu.

Link to comment

Zeza me telefon, aj mi napišite koliko je Ridžvel juče dobio bodova (ući će umesto Pere), znam da sigurno ima asistenciju?! :unsure:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...