Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Dva kola miruje, solidan raspored, po najavama igra danas pa da vidimo... :fantom:
Meni se on nist ne svidja, drzao sam ga prva 3-4 kola, nista nije napravio. Skup je a ne konstantan (kao maltene svi igraci Celzija), otprilike pola bodova koje je zaradio do sada je bilo na onoj jednoj utakmici, ostalo sve metljiavo.
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo gledaj kako ce i on i svi ostali iz CFC da polude u ovom kolu jer moj neprijatelj ima trojicu.edit: prokleti Barkli opet ne igra :isuse:

Edited by Feindouno
Link to comment
Meni se on nist ne svidja, drzao sam ga prva 3-4 kola, nista nije napravio. Skup je a ne konstantan (kao maltene svi igraci Celzija), otprilike pola bodova koje je zaradio do sada je bilo na onoj jednoj utakmici, ostalo sve metljiavo.
Evo mu asistencije, taman da pokrije moj startni minus :fantom:
Link to comment
dozvoli, Suki© jebe :fantom:
Naravno.Ne vadi!edit: Soton ocekivano primio gol, kao sto rekoh preglup potez al' tjesi me sto je neprijatelju kapiten Hazard a Sukija nema uopste a i on ima 2 degena iz Sotona u odbrani tako da smo kul. Edited by Feindouno
Link to comment
Boruc ili Minjole?Za sada rizikujem sa Borucom jer imam i Fontea u odbrani pa je pomalo sve ili ništa.
ostavi li Boruca? nisam smeo ništa da kažem da ne ureknem, ali fala bogu zabode Minjole najzad cs.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...