Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Druga pobeda u H2H, Eon "stradao", bice bolje dizem formu kao UTD :D. Naravo Rosenior sa 7 bodova klupa, ali su "stapici" i Bane i Kolo Ture i Lukaku :(

Link to comment

Divlja karta je urodila 1 plodom, prekinuta je serija poraza i dobiven (jos jedan) direktan konkurent za najvisi plasman™.Zanimljivo je u ligi, samo malkin (kog sam odvalio) i ja imamo po 2 poraza, samo Uigan (kog sam odvalio) i Surdilovic imaju po 3 poraza. Ekipica™ na vrhu.Ciji je tim Chivot pisu rumuni? Jos 1 augodan™ protivnik koji ce pokusati da iznenadi sa 2 transfera. Sve zavisi od tria Ivanovic-Hazard-Oscar od kojih nemam nijednog. Ako oni odigraju dobro nema mi spasa.

Link to comment

Chivot je Bustin.meni je ovo kolo prošlo iznenađujuće dobro. 151 poen u poslednja dva kola--ja zadovoljan.vezni red mi je usran i sad je pitanje dal da vršim remont u kolu u kom igram protiv renomiranog protivnika Garnirunga kad ionako nemam baš velike šanse za pobedu ili da to odložim...usput, kakva su pravila po pitanju promocije u najviši rang?

Link to comment

Da, samo sto sam prosli put lagao, a ovo je zaistinski.A bila bi fora - od tri spica koja imam, ja prodam Zirua za Aguera, da bi se potom Lukaku povredio, a Suarez otputovao u Honduras

Link to comment

@feima kakva liderska pozicija, pola tima mi je u raznim nijansama crvene i žute. samo je pitanje da li će Garnirung da dobije 1, 2, ili 3 hita fore.@nbgdobro je Lukakara, trenirao i sve.

Martinez had brighter news regarding another of his strikers, however, with the Spaniard hopefulRomelu Lukaku will be fit to face Crystal Palace on Saturday after sustaining a knock against Tottenham. "We're very pleased with Romelu's recovery," he said. "We were a little worried on Monday but he reacted well to training and is fully fit to train, which is really good news.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...