Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Crni Fei, pa to je glavni trac u gradu. Martinez je rekao da ce mu malo saseci minutazu, a i Osman je fino odigrao. Epilog je bio jasan. Barkli > Silva, pun pogodak. Cak sam i zaradio 0.3. Zato su me spicevi prodali carski - 2+2+1 :isuse:Sent from my Nexus 4

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

pobeda 53-52 nad FC Corky Buchek... jos ako Daswon ucari neki bonus bod bice lepo. Ipak mi se pogresan izbor kapitena nije obio o glavu, mada na kraju je pobedu doneo Lukakuov zuti karton.

Link to comment
Gubim 60-59 oce neko da mi napise da li dobijaju neki ponus Doson i Distan? Imam jos Dzondza a protivnik nikog.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Izgleda da ce dobiti po 2 poena obojica, imaju isti BP, po 9. Vise od njih imaju Jagielka, Vertonghen i Chiriches po 10, koji ce valjda dobiti po 3 poena bonusa.Ako se ja razumem u ove bonus poene :)
Link to comment

Ja gubim opet 1 razlike ako Doson dobije bonus 2...Sto znaci da bi njih trojica dobilo po 3, Doson i Distan po 2 i jos njih gomila po 1 bonus poen, sto opet znaci da sam ja gledao neku sasvim drugu utakmicu sa puno sansi i fenomenalnih poteza u odbrani a ne tesko smaranje u kom bi i moja baba zasluzila clean sheet.

Link to comment

Steve Caulker je jebeni bog fantazija a ja sam 1 magarcina. Oprosti mi Steve :(Prodao ga da bih se nesto iskombinovao za Suareza, tipa falilo 0.1 ili tako nesto pa sam uzeo ovog iz Sotona.

Link to comment
Crni Fei, pa to je glavni trac u gradu. Martinez je rekao da ce mu malo saseci minutazu, a i Osman je fino odigrao. Epilog je bio jasan. Barkli > Silva, pun pogodak. Cak sam i zaradio 0.3.Zato su me spicevi prodali carski - 2+2+1 :isuse:Sent from my Nexus 4
Nisam znao. Sranje je to 1 veliko, nemam koga da uglavim umjesto njega a nemam ni para, svega 0.1 u banci. Ostaje do daljnjeg, igrace brat Brejdi.
Link to comment

Mada, slab je bio Osman (citaj: Everton), mozda se vrati protiv Palasa.Nekupovinom Micua sam izbegao minu, samo tako. Zali boze onakvog igracaSent from my Nexus 4

Edited by nbg4ever
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...