Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izbacio sam skuplji deo odbrane Čeha i Zabaletu i doveo jefitnije zamene. Višak ću videti da investiram u srednji red sledeće nedelje.Nisam baš pazio, pa mi se dešava da ovo kolo cela odbrana igra kući, a ceo vezni red u gostima.

Link to comment

Ja igram protiv Praslina u ovom kolu. Znate koliko je transfera napravio?

JEDAN.

Eto na sta je sve taj covek spreman samo da bi mi se osvetio za ono izbacivanje iz lige.

Link to comment

Vrijednost tima mi je po prvi put preko 104 sto mi se nikad nije desilo.To naravno ne mora nista da znaci jer Prslinovi™ vrijede preko 105 a u ligi ima 1-0-7 i gol razliku -179 :isuse:

Link to comment

ubibobi i ja imamo kao preslikane timove. jedina bitna razlika: on ima icon_eek.gif kad to uzmem u obzir, kao i moguću rotaciju po londonskim klubovima i Vidarin tradicionalno neizvestan status, ja bih već mogao da se polako okrenem obavezama vezanim za naredno kolo...

Link to comment
Izbacio sam skuplji deo odbrane Čeha i Zabaletu i doveo jefitnije zamene. Višak ću videti da investiram u srednji red sledeće nedelje.Nisam baš pazio, pa mi se dešava da ovo kolo cela odbrana igra kući, a ceo vezni red u gostima.
Imas fore za jos jednu izmenu, ili ulazis u kolo sa +4...;)
Link to comment
ubibobi i ja imamo kao preslikane timove. jedina bitna razlika: on ima icon_eek.gifkad to uzmem u obzir, kao i moguću rotaciju po londonskim klubovima i Vidarin tradicionalno neizvestan status, ja bih već mogao da se polako okrenem obavezama vezanim za naredno kolo...
U pravu si Malkine ,buljavi bi mogao biti kljucan igrac ...Ali tek kada bi nesto i uradio :P Takvu istu sansu imaju i Douson i Koscati...A tu je i uvek mocni izbor kapetana da presudi...pa nek dobije bolji
Link to comment
nek dobije bolji
+1
Boruc ili Minjole?
tesno je, ali ja bih rekao Boruc. neće Fulam dvaput za redom onako da odigra u gostima, a i Liverpul loše igra protiv WBA. ali pre svega jer Boruc ima bolju odbranu ispred sebe. Minjole mora ~5 šuteva po meču više da odbrani za klin (doduše, kod kuće je manja razlika).kad smo kod toga, jel ima neko da se dobro rotira sa Liverpulom? u gostima previše šuteva na gol puštaju, a i niđe klinšita već neko vreme, možda bih mogao Minjolea sa nekim da uparim pa da probam da rotiram... Edited by malkin
Link to comment

Ima logike u tome što kažeš, ali možda može da se rizikuje i sa onim - Liverpul dugo baš nije imao klin šit, dok je Sautempton prečesto imao klin šit. Samopouzdanje u Fulamu je znatno poraslo posle onih 4-1 u gostima (iako je rival bio buđav), a taj tim je solidno dugo zajedno i plus imaju dobrog trenera, sasvim su solidna ekipa i mislim da bi mogli da metnu makar jedan gol.S druge strane, Liverpul jeste postao popustljiviji u odbrani nakon vezana 3 klin šita na startu, ali to ne znači da ne mogu opet da se učvrste. Plus WBA u PL nije izgubio već pet utakmica i jesu tvrda ekipa, ne primaju golove baš tako lako, ali isto tako ih i ne daju. Naravno da Stiv Klark dobro poznaje Liverpul i Rodžersa, ali nekako mi logika ne dozvoljava da WBA bude i šesti meč neporažen. Prošle sezone jesu jednom vezali četiri pobede, ali su pre toga imali dva, a posle toga tri poraza u nizu. Dakle za sada Minjole.

Link to comment

jebiga, jeste tesno, i voleo bih da si u pravu (meni je Minjole zakucan u postavi od početka sezone). ali kad pogledam poslednje tri utakmice L'pool-WBA u prvenstvu (tri pobede WBA, gol razlika 6:0) i kako igra odbrana Liverpula ove sezone nešto ne gajim veliku nadu da će biti klin šita. uopšte, utisak mi je da je Sautempton ove sezone ekipa koja će pre da dobije 1-0 nego 3-2, dok je kod Liverpula to obrnuto.inače, kaže miror ništa od Vidare i Ria sutra. u opasnom sam iskušenju da prodam ovog prvog, smorilo me više njegovo neigranje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...