Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Naravno da sam izabrala pogresnog kapitena. Sad me ni Reid i Yaya ne mogu izvuci. Cestitke Aleksandru.Edit: A, da, sutnula sam Aguera da bih kupila Lukakua i Michua. :isuse:
Hvala dobar meč, doduše bićeš mi jedina pobeda u tri lige.
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

chivot pisu rumuni 98 poena :Hail:a ja ovamo srećan sa tačno pola od toga :happy:
unistio me :( jbt, kako ubode Hazarda, gledam njegov tim, on bi mi bio ravno 5ti po redu pik za kapetana, svaka cast :Hail:
Link to comment

1 PPP Classic5 League 1053181 Наша лига™1 PPP Championship38 Serbia15,250 Gameweek 115,250 Overallvs20 PPP Classic3 PPPremier League8 Barclays CG1,096 Serbia368,631 Gameweek 1369,001 Overall :fantom:

Link to comment

Da, to je liga u kojoj je ocekivano da ti protivnik u ovom kolu npr ima Hazarda© i u kojoj su me unistavali kojekakvi Frejzeri Kembeli. Naravno prvi sam po bodovima al ko to gleda.Al super su mi random lige bas zbog toga.

Link to comment

Opasan je ovaj PPP CampoinsipPrvi sam u B92 Ligi, drugi u vaskolikoj Kini sto mi je bilo dovoljno za jebeno 7 mesto u PPP campionsipu :Dfantazi.jpg

Edited by Bustin
Link to comment

Lloris; Walker, Chiriches, Dawson, Vertonghen; Paulinho, Sandro; Townsend, Holtby, Sigurdsson; Soldadopa gde je Eriksen, sunce li vam jebem?! najebo sam sad kag Gilfi zavali dva komada :isuse:moraće Mile Jebenidinak sa klupe da me vadi kako je krenulo....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...