Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Meni je bio prvi na listi za kupovinu, mesto Ben Afre™.Gledam sad mojih 15 transfera u poslednja dva kola - sve glupan za tupana. Osim Miraljas > Remzi.Drago mi je da me ne jebe vise Mertesaker i taj usamljeni gol koji Arsenal redovno prima, ali mi sad na jetru ide Teri

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izgubih od Tutanja leb te jebo, covjek ima Ozila, Remzija i Zirua :Hail:Cak je i Praslin na jednocifrenom zaostatku sto dovoljno govori o tome koliko sam los u ovom kolu.Rat, Riether, Yaya i bonusi + 49 poena.85 pogadjalica

Edited by Feindouno
Link to comment

auh, ako Đžeko™ ne uđe u igru, biće čupavo. rival (opet ne znam protiv koga igram... čiji su bre Konobari?) ima Miraljasa na klupi i Gifija kapetana spram mojih Eriksona i Dosona... vodim 20 razlike ali Miraljas to prepolovljuje... Islandžanin ne sme dati gol.

Edited by malkin
Link to comment

Prvobitan plan je bio da dam traku Ozilu jer ga ima i protivnik ali naravno nisam imao kohones zbog one šatro povrede :isuse: Ostao je izbor između Žirua i Miće, pogađate koga sam uzeo :DSad je nerešeno sa Behemotom, njemu ostao Jaja i Paulinjo, meni moćni Kasami.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
Malkine tebra, spisak je na prvoj strani.
ama nema Konobara na spisku.
Prvobitan plan je bio da dam traku Ozilu jer ga ima i protivnik ali naravno nisam imao kohones zbog one šatro povrede
čekaj, koji je tu tačno rezon? ja bih uvek pre dao traku nekome koga protivnik nema u timu.
Link to comment

Naravno da sam izabrala pogresnog kapitena. Sad me ni Reid i Yaya ne mogu izvuci. Cestitke Aleksandru.Edit: A, da, sutnula sam Aguera da bih kupila Lukakua i Michua. :isuse:

Edited by Naa
Link to comment
Prvobitan plan je bio da dam traku Ozilu jer ga ima i protivnik ali naravno nisam imao kohones zbog one šatro povrede :isuse: Ostao je izbor između Žirua i Miće, pogađate koga sam uzeo :DSad je nerešeno sa Behemotom, njemu ostao Jaja i Paulinjo, meni moćni Kasami..Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
2 za mene zahvaljujuci tvom ekstra transferu.Ostaje jos Paulinjo protiv Kasamija.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...