Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Ako sam lepo sracunao u duelu na izrazito mali broj poena, izgubicu za celih jedan poen. Soldado © :isuse: . Bar ih je WH razguzio. Malkine cestitke, tako mi i treba kad sam se onako zlurado smejao na pocetku :isuse:
juče sam se ozbiljno opekao na bonus poene pa ne bih ništa da prejudiciram dok ih ne potvrde za danas, ali da, total fpl kaže da sam 1 poen ispred. hvala na čestitkama, ali štosekaže, ne bi bilo nezasluženo (daleko od toga) ni da si ti pobedio.inače, imam najgoru odbranu u svemiru (2, 1, 1, 2). po lošosti mogu da se mere samo sa mojim veznim redom (2, 1, 3, 2). Suarez i Lukaku me izvadiše, njima hvala. Edited by malkin
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja na jedvite jade sa fenjerasem Sanderlendom. Na kraju bice 35-34 za mene, mada mi je protivnik olaksao jer je krenuo sa -8, pa ce zapravo biti 35-26.Iskreno strepeo sam do prvog gola WH-a, i bilo bi bas do jaja da sam izgubio a protivnik da mi je dao 8 bodova prednosti :isuse:Cardiff city polako ide u zonu evro kupova :)edit: typo

Edited by Behemoth
Link to comment

ne znam sta mi je gore kad imam ovako bijedno kolo i pobijedim ili, kao prosle sedmice, kad imam dobro kolo i izgubim.samo sad da ovi milioni ne krenu da prodaju ramseya.

Link to comment

Relativno bezbedno deseto mesto sa 4-0-3 pred reprezentativnu pauzu.Sledece kolo protiv fenjerdzija Sanderlenda koji dugo nema pobedu, plus je isao sa -8 u zadnjem kolu, ocigledno, spremajuci se da mene otkine (sto ce i da uradi, napravio odlicnu :cry: timcinu).

Link to comment

I ja vala svako u minus. Prošlo dobio i pored -12, ovo sam pred nedeljne mečeve imao pristojne šanse i pored -8. Za sledeće sam već -4, ali ne verujem da ću podebljavati (plus u banci imam 5.6).Uprkos poslednjem mestu, super je.

Link to comment

Натерао ме Вест Хем синоћ да опет проговорим на форуму, па да у оквиру тог ексцеса појасним и шта радим у Фантазију: лудим, ето шта. :isuse: Убедљиво најгора сезона откад играм Фантази, не зато што ме "неће", већ зато што н'умем да изаберем играче. Спреман сам на још пет-шест кола пораза, а да после тога крене некад пораз, некад победа ритам. Капирам да ће и то бити довољно да се преживи. Ваљда.Што се лиге са Феијем тиче, разваљује ме и честитам му јавно на томе, а честитам и свима који су ме до сада добили. Већини сам слао ПМ-ове, али ево сада и пред свима да се спортски наклоним успешним супарницима. Иначе, две победе које имам су из кола када нисам ишао у минус. :twak:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...