Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

konacno pravi izbor na golu.Ne vidim s mobilnog, dobija li Borucara bonus?Bez bonusa 50, to je valjda ok. Jos Arsenalovci.Na pogadjalici 20 valjda iz ove2, nije mi trebao ovaj 3. gol.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Soldado na klupi :isuse:
:thumbup: protivnički kapiten, nek mu klupa bude udobna i topla celo popodne.čupavo bre, vodim tri razlike i imam Dosona, Remzija, Koscielnog, Eriksena i Žirua protivu Soldada©, Nolana i Dženkinsona. Soldadara i ako uđe sa klupe može da mi se usere u prednost bez problema.
Link to comment

moram konačno da napravim ljucki izbor nekoga iz Sotona. prvo sam imao Klajna kad nije startovao, a onda sam doveo JWP-a kad je prestao da startuje. Boruc sad stvarno izgleda kao bolji izbor od Minjolea koga nisam vadio sa gola od početka.

Link to comment
Soldado na klupi :isuse:
Poslednja u nizu frustracija koju doživljavam od početka ove jebene sezone.. Na korak sam da demonstrativno napustim takmičenje.. >_> Jebem ti fantazi i ko ga izmisli.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment
Bas te briga, na pogadjalici si izdominirala.
Eto ti sad, ja mu prenesem lepe vesti, a on umesto da se zahvali... Na pogadjalici su ciljevi ispunjeni prosle sezone. Kad uzmes titulu, javi se, tad cemo biti ravnopravni.
Link to comment

Post je bio et Tolaa naravno, upalo 6 ljudi izmedju.Nije li dosta sto sam te castio u fantasy EL?0-2 a ne 1-2? Svasta.To bi bilo 140 ukupno, skroz ok.

Link to comment
Post je bio et Tolaa naravno, upalo 6 ljudi izmedju.Nije li dosta sto sam te castio u fantasy EL?
Da ne bude zabune kome se obracas, posto nas je bas mnogo koje smo izdominiralE.
1-1 je u titulama btnj
Ne pamtim tu tvoju titulu, bice da sam te castila™. :fantom:EL je verovatno jedino fantazi takmicenje u kom ces se sresti s elitom ove sezone (posto u CL neces proci ni grupu), uozbilji se.
Link to comment

Ako sam lepo sracunao u duelu na izrazito mali broj poena, izgubicu za celih jedan poen. Soldado © :isuse: . Bar ih je WH razguzio. Malkine cestitke, tako mi i treba kad sam se onako zlurado smejao na pocetku :isuse:

Link to comment

Al sam izvrsio izmene, svaka mi cast :DSa izuzetkom bizarne predstave u Londonu i asistencije Nolana, niko od prodatih nije uradio nista bitno. Problem je sto se ni dovedeni igraci nisu proslavili. Obracunacu posle, ali mislim da sam cak i ispeglao -16, kad se u obzir uzme da sam kapitenovao Suareza, a ne Soldada

Edited by nbg4ever
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...