Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Zadovoljan sam bonusima, Riether uzeo bodova za dvojicu :Hail:+13 i igrac manje, nije lose. U random ligi vodim protiv laznog prvoplasiranog a protiv Praslina cu valjda odbraniti nekako 20-ak razlike.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

bonus sistem je golo govno. na koju foru Jagielka u porazu od 3-1 može da dobije bonus a 1 Lukaku ne? da i ne pominjem Suareza. bruka.al ajde, nisam nezadovoljan, imam 6 poena više uprkos startu na -4 a jedan igrač manje mi je igrao, ako se ne varam. plus se hit pokazao opravdanim: Suarez i Remzi>>>RVP & JWP. sa druge strane, San Epifanio ima Soldada© koji bi sutra mogao bitno da promeni stanje...

Edited by malkin
Link to comment

Jbt, oni stalno nesto muljaju sa tim x2 i x3. Ubedjen sam da je i Liverpul tad kad sam pisao prognoze bio na x3. Kao sto recimo sad za Čelsi-Kardif za sledece kolo stoji x3...

Link to comment

ja to ne igram vec par sezona, ali ako prognoziras prva 4 tima onda je x2. liverpool jeste medju 4, mozda nije bio u tom trenutkku kad je lebron popunjavao.

Edited by Timmi
Link to comment
Mole se fudbaleri Svonsija da daju gol.
+1.Izmedju Ceha i Boruca sam se odlucio za Ceha jer svakako imam Shawa iz SOU koji ce mi doneti eventualni klinšit. No, međutim... Shaw ne igra, Čelzi primio gol, Boruc dominira, a ima ga i protivnik ... sjajan izbor
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...