Jump to content
IGNORED

Muški fetiši


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pontijak

    17

  • wall

    7

  • aram

    6

  • Аврам Гојић

    4

Top Posters In This Topic

da,dobijes iluziju trajanja i secanja.a deca ko deca,fascinirana svetlucavim i skljocavim predmetima..
svako trajanje je iluzija, naravno :)
Link to comment
svako trajanje je iluzija, naravno :)
iluzija u smislu nepostojanosti - ne iluzija u smislu postojanja :)a meni samo skljoca zipo u glavi jer se pripremam da napustim kombinat i krenem domu svome i cim izadjem na ovu jaru odmah cu zapaliti cigaretu i trudbenicki mastati o dolasku plate koja ce mi omoguciti uzivanje u nekom muskom fetisu kao sto je dobra teska casa sa mirisnom i ukusnom i lepom tecnoscu zvanom burbon. eto i to je moj fetis, lepe case za burbona sve je pocelo sa kajserom soseom i njegovim upaljacem i eto gde smo dosli :D Edited by Pontijak
Link to comment
Gde i koliko? :isuse:
Prodavnice za lovce, mislim da se zovu "Sbajper", najbolje snabdevena je kod garaze u Maserikovoj. Ja sam platio oko 10.000, ali je to bilo pre nekoliko godina. Ovo je, mislim, najjeftiniji Leatherman full size.
Link to comment
Prodavnice za lovce, mislim da se zovu "Sbajper", najbolje snabdevena je kod garaze u Maserikovoj. Ja sam platio oko 10.000, ali je to bilo pre nekoliko godina. Ovo je, mislim, najjeftiniji Leatherman full size.
Na amazonu košta 60 dolara a ne 100€...http://www.amazon.com/dp/B000XU43IC
Link to comment
da, svajcarski perorez je cudo. imao sam i imam jedan jedini od mladosti, uvek je sa mnom i ima cak i funkciju priveska za kljuceve :D
Takodje.Moj cak ni nije originalni Swiss Army, vec sam ga kupio na nekoj trafici u Zagrebu prije rata. U vojsci sam mu na alkicu dodao otvarac za konzerve jer ih je time ipak bolje otvarati. Nosio sam ga svakodnevno, sve do 9/11 kad su bili zabranjeni u avionima. Od onda ga ne nosim, ali ga cuvam za pokoljenja :-) Edited by Peter Fan
Link to comment
Vidi interesantno, ti nožići me nešto ne privlače...Ovako nešto da:WALTHER-MULTI-USE-TOOL.jpg
Ima ta firma i bolje proizvode, a koji su pravi muski fetish u mojim krajevima:3270311897.jpeg
Link to comment

a walther je bio muski fetis i u trecem rajhu, bio neka vrsta statusnog simbola jer fabrika nije mogla da ih proizvede dovoljno bas za svakog oficira pa su oni koju su ga dobili bili bas srecni. a naravno da je ovde tokom rata postao muski fetis kod boraca koji bi zaplenili od protivnika primerak. celo detinjstvo i mladost sam gledao primerke po kucama i stanovima kada ponosne kcekre i sinovi izvade predmet iz ocevih fioka. lepo dizajnirana, kvalitetna i dugotrajna naprava za ubijanje, ima sve sto je potrebno za pravi muski fetis cak i kod miroljubivih ljudi kao sto sam ja

Edited by Pontijak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...