Jump to content
IGNORED

Kup Konfederacija


Milosh76

Ko ce osvojiti Kup Konfederacija?  

34 members have voted

  1. 1. Ko ce osvojiti Kup Konfederacija?

    • Spanija
      3
    • Tahiti
      14
    • Nigerija
      2
    • Urugvaj
      2
    • Italija
      3
    • Brazl
      8
    • Japan
      1
    • Meksiko
      1


Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    33

  • Ajant23

    24

  • MiddleClass

    17

  • crtamOrasi

    16

Ali koliko Soldado nema pojma... :lol:
Reditelj prenosa™ snima Toresa pre ulaska u igru i sa tetovaze na desnoj ruci prelazi na broj na ledjima-sugerise nam ko je broj 9. Soldado out, par minuta kasnije Tores daje gol :Hail: .
Link to comment

Zajebancija oko Torresa na stranu, zar nije očigledno koliko Španija opasnije deluje kad ima centarfora u timu? Zar se sad ne vidi da ipak mogu da iskontrolišu teren i bez Alonsa - koga lično obožavam - tj. bez onog gomilanja po pet-šest centralnih veznih u postavu?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Brazil je dobio najveći mogući boost pred naredno svjetsko prvenstvo u vidu Peleovljevljevljeve kritike na račun kvalitete tima. Otkako sam to pročitao, razmišljam da uložim neku lovu na Brazil kao prvaka svijeta.E sad, problem je u tome što Brazil ipak zaostaje i za Nijemcima, a o Špancima da ne govorim. Radi se o reprezentacijama koje diktiraju današnje trendove, koje imaju uspostavljen sistem od najmlađih kategorija pa sve do seniora i koje bi neka luđačka serija ozljeda (Nijemce i to da ih ždrijeb spoji sa Talijanima u ranoj nokaut-fazi) mogla spriječiti da ne igraju finale. SP 2010. je bilo prvo na kojem su Evropljani izdominirali van Evrope, sva mjesta na postolju su pripala evropskim reprezentacijama, i pitanje je može li ijedna od južnoameričkih reprezentacija da to poremeti. Argentina ima individualni kvalitet i sigurno boljeg selektora nego što je bio Maradona (što i nije preteško) no imam dojam da još uvijek igraju na refule. Brazilce sam gledao protiv nas u prijateljskoj utakmici kad su nas dobili autogolom Papca u zadnjoj minuti, gledao sam ih i protiv Engleza kad je izdominirao Wilshere (doživjeli su poraz i odigrali neriješeno sa Englezima), daleko od toga da su impresionirali no to su sve prijateljske utakmice tako da je teško dati procjenu na šta će to ličiti kad počnu ozbiljne stvari.Brazilu vjerovatno najviše odgovara ova situacija - prije SP 2002.godine su u prvi plan isturani Francuzi i Argentinci, pa čak i Portugalci čija je zlatna generacija imala posljednju šansu za uspon na svjetski tron, da bi na kraju sve tri reprezentacije završile takmičenje u grupnoj fazi, a Brazil je uvjerljivo osvojio naslov (pomogli su i nedorasli suparnici, valja mrijeti).

Link to comment

@ ViniJa se uopste ne zajebavam, gotivio sam ga jer volim Atletiko i zao mi je sto je kao i Aguero doziveo sudbinu da igra za odvratne klubove. Doduse moj :Hail: ide reditelju prenosa koji je lepo anticipirao ko je u stvari prava a ko lazna™ 9ka u ESP.

Link to comment

Ma volim i ja Torresa, ali ipak malo preterujemo kad ga opevavamo Middle Class i ja :D Uvek mi bude žao kad ljudi kenjaju kako je u očajnoj formi jer postiže samo ~20 golova po sezoni, kao da je ikad bio efikasniji osim u onih prvih par za LFC. Jadno je da ostane upamćen po onom promašaju praznog gola na Old Traffordu, i po vezanih 280,632 minuta bez postignutog gola...Nego, i takav kakav je danas korisniji je za Španiju od bilo kakvog Soldada ili lažne devetke. Ja bih Fabregasa držao kao backup za nekog od trojice na sredini (ili kao startera ako Iniesta ode na bok), a u napadu bi morala svaka da se počinje sa pravim centarforom koji ima osećaj za gol, dakle ili Torres ili Villa...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Urusi kataklizmično loši, ne ide im ni taj njihov ružan kontra-fudbal kako bi hteli :(Da li je baš neophodno da Cavani igra krilo, tj. flastera na Marcelu? A Forlan ako je onoliko nepokretan da ne može ni metar-dva da potrči da pomogne odbrani, bolje da se već penzionisao...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...