Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

preki mi je bio idol kao klincu. plakao sam od sreće kad sam dobio čuveni sportov crno beli dres sa prišivenom jedanaesticom

sanjao sam da imam šut kao on i da ga ušuškam hajduku iz slobodnjaka sa 30m

 

što hajduk boba pitaj

Link to comment

preki mi je bio idol kao klincu. plakao sam od sreće kad sam dobio čuveni sportov crno beli dres sa prišivenom jedanaesticom

sanjao sam da imam šut kao on i da ga ušuškam hajduku iz slobodnjaka sa 30m

 

što hajduk boba pitaj

 

 

Zato sto si bio realan kao klinac. Znao si da ga Zvezdi ni u snu ne mozes zabiti.

Link to comment

Zato sto si bio realan kao klinac. Znao si da ga Zvezdi ni u snu ne mozes zabiti.

............

22.5.1977. Partizan - Zvezda 2:1 Zavisic, Prekazi

Kako je ta lopta letela...

Edited by cika_Pera
Link to comment

prva koje se sećam je oproštaj Moce Vukotića. vodio me ćale, zakleti cigan (valjda je on navijao za Jugoslaviju :lolol:).

 

Edited by Odd_Job
Link to comment

Kako "Blic" saznaje Stojković ali i prijatelji koji su bili sa njim u provodu su dobili batine rano jutros.

 

 

 

Naš reprezentativac je posle tuče pomoć potražio na jednoj privatnoj klinici.

 

Tuča, kako saznajemo, nije imala veze sa navijačima, već je navodno izbila zbog jedne devojke za koju se golman interesovao.

Link to comment

Kako "Blic" saznaje Stojković ali i prijatelji koji su bili sa njim u provodu su dobili batine rano jutros.

 

 

 

Naš reprezentativac je posle tuče pomoć potražio na jednoj privatnoj klinici.

 

Tuča, kako saznajemo, nije imala veze sa navijačima, već je navodno izbila zbog jedne devojke za koju se golman interesovao.

 

U pola cetiri ujutru. Na splavu. Ne znam da li se bolje zivi u Srbiji ali Stojketu ocigledno ne ide lose.

Link to comment

Ma sigurno nije imala veze sa navijačima, toliko je puta bio pretučen zbog devojaka do sada. Najbolje da ću verovati buvama Vučićeve policije i Vučićevog tužilaštva koji sprovode sistematsku kampanju zastrašivanja svega što ima veze sa Partizanom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...