Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

da su uhapsili ovog ruskog agenta koji je legiji nosio kofere sa novcem, pa da poverujem u ozbiljnost akcije.
taj film teško da ćeš da gledaš
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1.Inace, ovaj Nikolić gde god ode bude neki pizd...ode u Vošu sutradan umre Bata, pocne pripreme-uhapse Đurloskonija. Moze da sanja da ce ga neko angazovati sledeci put...
5t11.png
Link to comment

Mislim da je Ted to pisao jos ranije.edit:

ovog Nikolica vise niko nece hteti da zaposli, ako je ovo tacno. cim je dosao u prethodni klub predsednik je umro, a kad je presao u sledeci predsednik ode u pritvor.
Edited by katamaran
Link to comment
Ovo je zlogbno cak i kao zajebancija. Ljudima godinama unazad ne uplacuje staz i zdravstveno, samo zbog toga bi trebalo da odgovara... i nije jedini.Izvinjavam se za off
Nakon Anđusa, još jedan zvezdaš u misiji ulepšavanja lika i dela tzv. predsednika Partizana. To što si napisao implicira da im *nešto* isplaćuje, nekakvu zaradu, a ne uplaćuje staž i zdravstveno. On zapravo ne plaća nikome ništa.
Link to comment
Nakon Anđusa, još jedan zvezdaš u misiji ulepšavanja lika i dela tzv. predsednika Partizana. To što si napisao implicira da im *nešto* isplaćuje, nekakvu zaradu, a ne uplaćuje staž i zdravstveno. On zapravo ne plaća nikome ništa.
đuro izdrži u zatvoru...................što duže ako možeš.
Link to comment

Ovaj Nikolic je kao onaj striper za politicare, cim se smuva oko njih padaju kao muve.Inace, jos jedan dokaz da nas vlast nista ne pomaze, evo uklinili su Djuru. Dabogda vas SNS i Vucic pomagao kao sto pomaze nas.

Link to comment
Nakon Anđusa, još jedan zvezdaš u misiji ulepšavanja lika i dela tzv. predsednika Partizana. To što si napisao implicira da im *nešto* isplaćuje, nekakvu zaradu, a ne uplaćuje staž i zdravstveno. On zapravo ne plaća nikome ništa.
To sto sam napisao ne implicira NISTA, nego samo znaci ono sto sam napisao.Lose si shvatio jednostavnu recenicu, Poznajem zenu koja radi u Zekstri, niti joj uplacuje zdravstveno niti platu. Zdravstveno sam pomenuo jer to MORA da uplati poslodavac, a platu i tako svi zakidaju bar mesec-dva. Zena dobija trecinu minimalca sa 20 i kusur godina staza, jednom u nekoliko meseci. Cisto pro forme radi.Opet se izvinjavam za off
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...