Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za sad pojačanja u odnosu na tim od jeseni deluju stvarno kao pojačanja.Čekam samo da vidim koga će prodati do kraja prelaznog roka, jer sumnjam da će ovako dobro da završi , kako je počelo.Samo da ne prodaju Jojića ili Živkovića sad.

Link to comment

Pouzdani defanzivac, rođen 1989, karijeru je počeo u Hajduku iz Kule, kasnije je igrao za Radnički iz Sombora, a boje Novosađana branio je od 2010. godine."Bilo je dosta muke dok sam konačno stigao u Partizan, trebalo je to da uradim još pre pet godina, ali nam se tada nije dalo. Međutim, nikad nije kasno, posebno kada dođete u najveći klub u Srbiji. Motiv za dolazak u Partizan bio mi je i trener Marko Nikolić, koga smatram odličnim strategom i čovekom, normalno, tu je i titula šampiona koje sam željan kao i svaki pravi sportista", izjavio je Trajković za sajt crno-belih.On će se u Partizanu pridružiti bivšim saigračima iz Vojvodine, Miroslavu Vulićeviću i Petru Škuletiću, i ponovo će raditi pod vođstvom trenera Nikolića."Nadam se da ću uz Nikolića još više napredovati, jer igranje u šampionskom timu podiže svakog pojedinca i poboljšava njegove igračke kvalitete", poručio je Trajković, koji će nositi crno-beli dres sa brojem 15.

Link to comment

Đura kaže da ne planira novi mandat u Partizanu :cry:

- Početkom decembra sam imao hiruršku intervenciju u inostranstvu, a potom i kontrolu, i to je jedini razlog odlaska iz zemlje. Nemam razloga da bežim i budalaština je da sam zato otišao. Beograd je moj grad, meni je ovde najlepše i nikada ne bih otišao jer sam hrabar čovek. Ukoliko treba da se proveri privatizacija Veterinarskog zavoda, neka se to uradi, ali tu sam da dokažem da sam u pravu. Nikada nisam lagao i krao, i to ću dokazati - naveo je Đurić, demantujući da ima novi pasoš jer mu je prethodni oduzet.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...